О внесении изменений в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 187 "О городском бюджете города Рудного на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 13 февраля 2018 года № 218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 февраля 2018 года № 7529. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 187 "О городском бюджете города Рудного на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 7445, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 14 615 332,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 341 382,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 35 553,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 153 686,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 084 711,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 924 080,4 тысячи тенге;";
подпункты 5), 6) изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – - 288 748,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 288 748,4 тысячи тенге.";
приложения 1, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии городского маслихата В. Лощинин
Секретарь городского маслихата С. Байгужин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования" акимата
города Рудного
___________________________ З. Жигунова
13 февраля 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 февраля 2018 года
№ 218
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 187 "Рудный қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 218 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 ақпанда № 7529 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104, 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 187 "Рудный қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7445 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 14 615 332,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 341 382,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35 553,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 153 686,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 084 711,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 924 080,4 мың теңге;";
5), 6) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 288 748,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 288 748,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен тыс сессиясының төрағасы В. Лощинин
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Байгужин
"КЕЛІСІЛДІ"
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный
қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ З. Жигунова
2018 жылғы 13 ақпан
Мәслихаттың
2018 жылғы 13 ақпандағы
№ 218 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың