О признании утратившим силу решения маслихата от 27 сентября 2016 года № 52 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 7 марта 2018 года № 230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2018 года № 7618
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 27 сентября 2016 года № 52 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6664, опубликованное 8 ноября 2016 года в городской газете "Рудненский рабочий").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата
В. Лощинин
Секретарь городского маслихата С. Байгужин
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
руководителя Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Рудному
Департамента государственных
доходов Костанайской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_______________ Е. Ермухамедов

Мәслихаттың 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 52 "Тіркелген бірыңғай салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2018 жылғы 7 наурыздағы № 230 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 наурызда № 7618 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 52 "Тіркелген бірыңғай салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6664 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 8 қарашада "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы
В. Лощинин
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Байгужин
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Мемлекеттік
кірістер комитетінің Қостанай
облысы Мемлекеттік кірістер
департаментінің Рудный қаласы
бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
_______________ Е. Ермухамедов