О признании утратившим силу решения маслихата от 27 сентября 2016 года № 53 "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 27 апреля 2018 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 мая 2018 года № 7750
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 27 сентября 2016 года № 53 "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6671, опубликованное 8 ноября 2016 года в городской газете "Рудненский рабочий").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии городского маслихата М. Мамонтова
Секретарь городского маслихата С. Байгужин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения "Управление
государственных доходов по городу Рудному
Департамента государственных доходов
Костанайской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
________________________ Н. Ахметкалиев
27 апреля 2018 год

Мәслихаттың 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 53 "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық мөлшерлемелері туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 251 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 мамырда № 7750 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 53 "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық мөлшерлемелері туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6671 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 8 қарашада "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен тыс сессиясының төрағасы М. Мамонтова
Қалалық мәслихат хатшысы С. Байгужин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің
Қостанай облысы Мемлекеттік кірістер
департаментінің Рудный қаласы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_________________________ Н. Ахметкалиев
27 сәуір 2018 жыл