О бюджете города Аркалыка на 2019-2021 годы
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 21 декабря 2018 года № 220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 декабря 2018 года № 8186. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 9865960,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1701919,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27751,1 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25676,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8110613,8 тысяч тенге, из них объем субвенций – 2318311,0 тысяч тенге;
2) затраты – 9937296,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -29724,0 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 7816,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 37540,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -41612,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41612,0 тысяч тенге:
поступление займов – 7816,0 тысяч тенге;
погашение займов – 37540,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 71336,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 24.12.2019 № 284 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете города на 2019 год предусмотрен объем субвенций в сумме 12754,0 тысячи тенге, передаваемых из бюджета города бюджету села Родина.
3. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрен объем субвенций в сумме 13245,0 тысяч тенге, передаваемых из бюджета города бюджету села Родина.
4. Учесть, что в бюджете города на 2021 год предусмотрен объем субвенций в сумме 14171,0 тысяча тенге, передаваемых из бюджета города бюджету села Родина.
5. Учесть, что в бюджете города на 2019 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 1302457,7 тысяч тенге, в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 343919,0 тысяч тенге;
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения в сумме 7990,0 тысяч тенге;

Арқалық қаласының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 220 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 8186 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арқалық қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9865960,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1701919,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27751,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 25676,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 8110613,8 мың тенге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 2318311,0 мың теңге;
2) шығындар – 9937296,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -29724,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 7816,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 37540,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -41612,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41612,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7816,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 37540,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 71336,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 24.12.2019 № 284 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған қала бюджетінде қала бюджетінен Родина ауылының бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 12754,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған қала бюджетінде қала бюджетінен Родина ауылының бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 13245,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4. 2021 жылға арналған қала бюджетінде қала бюджетінен Родина ауылының бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 14171,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. 2019 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 1302457,7 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 343919,0 мың теңге сомасында;
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге 7990,0 мың теңге сомасында;

на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях в сумме 8999,0 тысяч тенге;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан в сумме 16625,0 тысяч тенге;
на развитие рынка труда в сумме 74818,0 тысяч тенге;
на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры в сумме 127756,0 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 472115,0 тысяч тенге, в том числе:
передаваемых из бюджета города бюджету села Родина в сумме 114,0 тысяч тенге;
на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования в сумме 228577,7 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 21658,0 тысяч тенге, в том числе:
передаваемых из бюджета города бюджету села Родина в сумме 1345,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 24.12.2019 № 284 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в бюджете города на 2019 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 3703604,2 тысяч тенге, в том числе:
на текущий ремонт школ в сумме 5997,0 тысяч тенге;
на создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 12162,0 тысяч тенге;
на внедрение электронной очереди в первый класс в сумме 8434,0 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования за счет государственного-частного партнерства города Аркалыка товарищество с ограниченной ответственностью "Балдырган А" на 150 мест в сумме 45736,0 тысяч тенге;
на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 798,0 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы в сумме 14905,0 тысяч тенге;
на средний ремонт улиц и автодорог города Аркалыка в сумме 134716,0 тысяч тенге;
на текущий ремонт улиц и водопропускных труб автодорог города Аркалыка в сумме 117208,0 тысяч тенге;

үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға 8999,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға 16625,0 мың теңге сомасында;
еңбек нарығын дамытуға 74818,0 мың теңге сомасында;
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға 127756,0 мың теңге сомасында;
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 472115,0 сомасында, оның ішінде:
қала бюджетінен Родина ауылының бюджетіне берілетін 114,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға 228577,7 мың теңге сомасында;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 21658,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
қала бюджетінен Родина ауылының бюджетіне берілетін 1345,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 24.12.2019 № 284 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2019 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 3703604,2 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мектептердің ағымдағы жөндеуіне 5997,0 мың теңге сомасында;
сандық білім беру инфрақұрылымын құруға 12162,0 мың теңге сомасында;
бірінші сыныпқа электрондық кезекті енгізуге 8434,0 мың теңге сомасында;
Арқалық қаласының 150 орынға арналған "Балдырған А" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мемлекеттік-жекешелік әріптестік есебінен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 45736,0 мың теңге сомасында;
2017 – 2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасы шеңберінде қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге 798,0 мың теңге сомасында;
2017 – 2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтардағы оқуды қосқанда еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға 14905,0 мың теңге сомасында;
Арқалық қаласының көшелері мен автожолдарын орташа жөндеуге 134716,0 мың теңге сомасында;
Арқалық қаласының көшелерін және автожолдарындағы су өткізу құбырларын ағымдағы жөндеуге 117208,0 мың теңге сомасында;

на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры в сумме 127756,0 тысяч тенге;
на утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме 4674,0 тысячи тенге;
на капитальный ремонт здания государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2 отдела образования акимата города Аркалыка" в сумме 172437,0 тысяч тенге;
для издания учебного пособия по краеведению для 5-7 классов на основе региональных материалов и их внедрения в школы в рамках реализации подпроекта "Алтын адам" программы "Рухани жаңғыру" в сумме 716,8 тысяч тенге;
на мазут для государственного коммунального предприятия "Аркалыкская теплоэнергетическая компания" акимата города Аркалыка Костанайской области в сумме 2874368,0 тысяч тенге;
на установку детских игровых площадок в сумме 9700,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота в сумме 2821,0 тысяча тенге;
на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 4715,0 тысяч тенге;
на увеличение размера заработной платы работников, привлеченных на общественные работы до 1,5 кратного размера минимального размера заработной платы в сумме 27757,2 тысяч тенге;
на текущий ремонт турбоагрегата АР-4-35/3 станции № 1 на Аркалыкской теплоэлектроцентрали в сумме 50217,2 тысяч тенге;
на софинансирование выплат по государственной адресной социальной помощи в сумме 58715,0 тысяч тенге;
на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района, города в сумме 24603,9 тысяч тенге;
на увеличение выплаты социальной помощи ко Дню Победы участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в сумме 450,0 тысяч тенге;
для поощрения по результатам рейтинговой оценки отделов образования в сумме 1000,0 тысяч тенге;
на приобретение и доставку учебников "Хрестоматия по краеведению" для государственных учреждений образования района, города в сумме 3717,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 24.12.2019 № 284 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Учесть, что в бюджете города на 2019 год предусмотрен объем целевых трансфертов из республиканского бюджета на развитие в сумме 340678,0 тысяч тенге, в том числе:
на строительство водопроводных сетей в селе Восточное города Аркалыка в сумме 132597,0 тысячи тенге;
на реконструкцию водопроводных сетей поселка Дачный города Аркалыка в сумме 208081,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 24.06.2019 № 253 (вводится в действие с 01.01.2019).

көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға 127756,0 мың теңге сомасында;
инсинераторларды пайдалана отырып, биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға 4674,0 мың теңге сомасында;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын күрделі жөндеуге 172437,0 мың теңге сомасында;
"Рухани жаңғыру" бағдарламасының "Алтын адам" кіші жобасын іске асыру аясында өңірлік материалдар негізінде 5-7 сыныптарға арналған өлкетану бойынша оқу құралын шығаруға және оларды мектептерге енгізуге 716,8 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің "Арқалық жылу - энергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны үшін мазутқа 2874368,0 мың теңге сомасында;
балалар ойын алаңдарын орнатуға 9700,0 мың теңге сомасында;
iрi қара малдың нодулярлық дерматитіне қарсы эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 2821,0 мың теңге сомасында;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 4715,0 мың теңге сомасында;
қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыскерлердің жалақы мөлшерін ең төменгі жалақының 1,5 еселік мөлшеріне дейін ұлғайтуға 27757,2 мың теңге сомасында;
Арқалық жылу электр орталығындағы № 1 станцияның АР-4-35/3 турбоагрегатын ағымдағы жөндеуге 50217,2 мың теңге сомасында;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек бойынша төлемдерді қоса қаржыландыруға 58715,0 мың теңге сомасында;
ауданның, қаланың мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алуға және жеткізуге 24603,9 мың теңге сомасында;
Жеңіс күніне орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне әлеуметтік көмек төлемін ұлғайтуға 450,0 мың теңге сомасында;
білім беру бөлімдерін рейтингілік бағалау нәтижелері бойынша марапаттау үшін 1000,0 мың теңге сомасында;
қаланың, ауданның мемлекеттік білім беру мекемелері үшін "Өлкетану бойынша хрестоматия" оқулықтарын сатып алуға және жеткізуге 3717,1 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 24.12.2019 № 284 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттерінің көлемі 340678,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Арқалық қаласы Восточный ауылында су құбырлары желілерінің құрылысына 132597,0 мың теңге сомасында;
Арқалық қаласы Дачный кентінде су құбырлары жүйесін реконструкциялауға 208081,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 24.06.2019 № 253 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

8. Учесть, что в бюджете города на 2019 год предусмотрен объем целевых трансфертов из областного бюджета на развитие в сумме 165150,9 тысяч тенге, в том числе:
на реконструкцию гаража под Центр оперативного управления государственного учреждения "Управление полиции города Аркалыка Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в сумме 1489,0 тысяч тенге;
на реконструкцию Аркалыкской теплоэлектроцентрали в части замены турбоагрегата станции № 2 мощностью 2,5 мегаватт в городе Аркалык Костанайской области в сумме 50000,0 тысяч тенге;
на строительство водопроводных сетей в селе Восточное города Аркалыка в сумме 13733,0 тысячи тенге;
на реконструкцию водопроводных сетей поселка Дачный города Аркалыка в сумме 2120,1 тысяч тенге;
на замену паропровода на турбоагрегат АР-4-35/3 станции № 1 Аркалыкской теплоэлектроцентрали в городе Аркалык Костанайской области в сумме 23469,2 тысяч тенге;
на реконструкцию воздушной линии-110 килоВольт "Сары-Узень- Западная-1 цепь" города Аркалыка Костанайской области в сумме 18470,0 тысяч тенге;
на строительство захода и выхода воздушной линии-35 килоВольт от распределительного пункта-1 до воздушной линии-35 килоВольт "Ковыльная-Аркалыкская теплоэлектроцентраль" до подстанции-35/10 килоВольт "Целинная" города Аркалыка Костанайской области в сумме 5928,0 тысяч тенге;
на строительство водопроводных сетей в селе Уштобе города Аркалыка в сумме 9441,6 тысяч тенге;
на реконструкцию системы теплоснабжения города Аркалык до 2030 года в сумме 40500,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 24.12.2019 № 284 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Учесть, что в бюджете города на 2019 год предусмотрен объем бюджетных кредитов из республиканского бюджета в сумме 7816,0 тысяч тенге, в том числе:
местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 7816,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 18.11.2019 № 277 (вводится в действие с 01.01.2019).
9-1. Учесть, что в бюджете города на 2019 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 174912,0 тысяч тенге, в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 137868,0 тысяч тенге;
на развитие рынка труда в сумме 37044,0 тысячи тенге.

8. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттерінің көлемі 165150,9 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының полиция департаменті Арқалық қаласының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Жедел басқару орталығына гаражды қайта жаңартуға 1489,0 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы Арқалық қаласындағы қуаттылығы 2,5 мегаватт болатын № 2 станциядағы турбоагрегатты ауыстыру бөлігінде Арқалық жылу электр орталығын қайта жаңартуға 50000,0 мың теңге сомасында;
Арқалық қаласы Восточный ауылындағы су құбырларының желілерін құрылысына 13733,0 мың теңге сомасында;
Арқалық қаласы Дачный кентінде су құбырларының желілерін қайта жаңартуға 2120,1 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы Арқалық қаласында Арқалық жылу электр орталығының № 1 станциясындағы АР-4-35/3 турбоагрегаттың бу құбырын ауыстыруға 23469,2 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы Арқалық қаласының әуе желісі-110 килоВольт "Сары-Узень-Западная-1 тізбегін" қайта жаңартуға 18470,0 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы Арқалық қаласының тарату пункті-1-ден әуе желісі-35 килоВольт "Ковыльная-Арқалық жылу электр орталығына" дейін, көмекші станция–35/10 килоВольт "Целиннаяға" дейін әуе желісі-35 килоВольт кіріс пен шығыстың құрылысына 5928,0 мың теңге сомасында;
Арқалық қаласы Үштөбе ауылында су құбырлары желілерінің құрылысына 9441,6 мың теңге сомасында;
Арқалық қаласындағы жылумен жабдықтау жүйесін 2030 жылға дейін қайта жаңартуға 40500,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 24.12.2019 № 284 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2019 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер көлемі 7816,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 7816,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 18.11.2019 № 277 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9-1. 2019 жылға арналған қала бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер көлемінің 174912,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 137868,0 мың теңге сомасында;
еңбек нарығын дамытуға 37044,0 мың теңге сомасында.

Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 18.11.2019 № 277 (вводится в действие с 01.01.2019).
9-2. Учесть, что в бюджете города на 2019 год предусмотрен объем трансфертов на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства в сумме 105500,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-2 в соответствии с решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 24.12.2019 № 284 (вводится в действие с 01.01.2019).

Ескерту. Шешім 9-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 18.11.2019 № 277 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9-2. 2019 жылға арналған қала бюджетінде заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер көлемі 105500,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 9-2 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 24.12.2019 № 284 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

10. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами на 2019 год, согласно приложению 4.
11. Утвердить перечень бюджетных программ (подпрограмм), не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Аркалыка на 2019 год, согласно приложению 5.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению от 21 декабря
2018 года № 220
Бюджет города Аркалыка на 2019 год

10. 2019 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерді ауыл, кент, ауылдық округтердің арасында бөлу 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Арқалық қаласының 2019 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 220 шешіміне
1-қосымша
Арқалық қаласының 2019 жылға арналған бюджетi