О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 195 "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 4 декабря 2018 года № 290. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 декабря 2018 года № 8169. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2018 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лисаковского городского маслихата "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 195 (опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7470) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 52572,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18382,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 112,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34078,7 тысяч тенге;
2) затраты – 52572,7 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.";

Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 195 "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 4 желтоқсандағы № 290 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 8169 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лисаков қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 195 "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7470 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52572,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18382,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 112,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34078,7 мың теңге;
2) шығындар – 52572,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге.";

пункт 2-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-2. Учесть, что в бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного (города областного значения) бюджета, в том числе:
на изготовление дорожных знаков в поселке Октябрьский в сумме 771,7 тысяча тенге;
на изготовление табличек с расписанием автобусных маршрутов 7,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

көрсетілген шешімнің 2-2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-2. 2018 жылға арналған Лисаков қаласы Октябрь кентінің бюджетінде аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Октябрь кентінде жол белгілерін дайындауға 771,7 мың теңге сомасында;
автобус бағдарларының кестесімен тақтайшаларды дайындауға 7,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.