О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 134 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 8 июня 2018 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 июня 2018 года № 7878. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 134 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7447, опубликовано 15 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2239107,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 511073,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3911,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 639,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1723484,5 тысяча тенге;
2) затраты – 2247669,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 69077,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 86580,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17503,0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -77638,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 77638,6 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию и возмещению сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов на 2018 год в сумме 66539,0 тысяч тенге.";
в пункте 4 указанного решения подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) на разработку генеральных планов населенных пунктов в сумме 2912,0 тысяч тенге;";
пункт 4 указанного решения дополнить подпунктами 13), 14) следующего содержания:
"13) на аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 2741,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 134 "Алтынсарин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 178 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 маусымда № 7878 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 134 "Алтынсарин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7447 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2239107,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 511073,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3911,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 639,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1723484,5 мың теңге;
2) шығындар – 2247669,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 69077,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 86580,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17503,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті)– - 77638,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 77638,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі мазмұнда 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және осы бағыттағы 2018 жылға арналған жергілікті бюджет қаражаты есебінен төленген шығыстар 66539,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) елді мекендердің бас жоспарларын жүзеге асыру үшін 2912,0 мың теңге сомасында;"
көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі мазмұндағы 13), 14) тармақшаларымен толықтырылсын:
"13) 2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктерімен халықты жұмыспен қамту саласында көрсетілетін қызметтердің аутсорсингіне 2741,0 мың теңге сомасында;

14) на проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота в сумме 2603,0 тысяч тенге.";
в приложении 5 к указанному решению слова "Государственное учреждение "Аппарат акима Маяковского сельского округа Алтынсаринского района" заменить на "Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени Омара Шипина Алтынсаринского района";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Уразбаева
Секретарь
Алтынсаринского районного маслихата
Б. Есмуханов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Алтынсаринского района"
__________________ Е. Павлюк
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 июня 2018 года № 178
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2017 года № 134
Бюджет Алтынсаринского района на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

14) ірі қара малдың нодулярлық дерматитіне қарсы эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 2603,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-қосымшасындағы "Алтынсарин ауданы Маяковский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі" сөздері "Алтынсарин ауданы Омар Шипин атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі" сөздеріне ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Оразбаева
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Есмұханов
КЕЛІСІЛДІ
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ Е.Павлюк
Мәслихаттын
2018 жылғы 8 маусым
№ 178 шешіміне 1-косымша
Мәслихаттын
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 134 шешіміне 1-косымша
Алтынсарин ауданының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР