О признании утратившим силу решения маслихата от 18 февраля 2013 года № 104 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 14 февраля 2018 года № 191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 марта 2018 года № 7584
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 18 февраля 2013 года № 104 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4069, опубликовано 5 апреля 2013 года в газете "Аманкелді арайы");
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии Н. Абдигали
Секретарь районного маслихата К. Кеделбаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского государственного
учреждения Управление государственных доходов
по Амангельдинскому району департамента
государственных доходов по Костанайской области
комитета государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
___________________________________ C. Ержан

Мәслихаттың 2013 жылғы 18 ақпандағы № 104 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 191 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 наурызда № 7584 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 18 ақпандағы № 104 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4069 тіркелген, 2013 жылғы 5 сәуірде "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы Н. Әбдіғали
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Кеделбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігінің мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
мемлекеттік кірістер Департаментінің
Амангелді ауданы бойынша мемлекеттік
Кірістер басқармасы республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________________ С. Ержан