О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 143 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 7 июня 2018 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 июня 2018 года № 7860. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 143 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7477, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 229 294,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 197 360,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 500,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 026 934,3 тысячи тенге;
2) затраты – 3 388 567,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 325,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 215,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 890,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 163 598,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 163 598,6 тысячи тенге.";
подпункты 1), 3) и 5) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме – 22 200,0 тысяч тенге;
3) на реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы в сумме – 1364,0 тысячи тенге;
5) на доплату учителям в сумме – 12 704,0 тысячи тенге;";
дополнить пункт 2 указанного решения подпунктом 6) следующего содержания:
"6) на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов на 2018 год в сумме – 75 987,0 тысяч тенге.";

Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 143 "Жангелдин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 маусымдағы № 178 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 маусымда № 7860 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 143 "Жангелдин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7477 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 229 294,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 197 360,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 1 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 026 934,3 мың теңге;
2) шығындар – 3 388 567,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 325,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 215,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 890,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 163 598,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 163 598,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының 1), 3) және 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 22 200,0 мың теңге сомасында;
3) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 1364,0 мың теңге сомасында;
5) мұғалімдерге қосымша ақы төлеу үшін – 12 704, 0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру бағдарламасын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және осы бағыттағы 2018 жылға жергілікті бюджет қаражаты есебінен төленген шығыстар сомасын өтеуге – 75 987,0 теңге сомасында.";

дополнить пункт 3 указанного решения подпунктами 6), 7), 8) и 9) следующего содержания:
"6) на аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017- 2021 годы в сумме – 1 096,0 тысяч тенге;
7) на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей в рамках второго направления Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017- 2021 годы в сумме – 721,5 тысячи тенге;
8) на закуп оборудования и услуги по монтажу и пуско-наладочных работ дополнительного канала для расширения существующей цифровой радиорелейной линии на участке "Амангельды – Торгай" в сумме – 40 000,0 тысяч тенге;
9) на проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота в сумме – 5 788,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в бюджете района на 2018 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного и республиканского бюджета в следующих размерах:
на реконструкцию системы водоснабжения села Торгай Джангельдинского района Костанайской области в сумме – 444 236,7 тысячи тенге, в том числе:
из республиканского трансферта – 399 813,0 тысяч тенге;
из областного трансферта – 44 423,7 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Қ. Әлібек
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющии обязанности руководителя
государственного учреждения "Отдел
экономики и финансов Джангельдинского
района"
__________________________ Г. Ұзаққызы
7 июня 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 7 июня 2018 года
№ 178
Приложение 1
к решению маслихата

көрсетілген шешімнің 3-тармағы мынадай мазмұндағы 6), 7), 8) және 9) тармақшамен толықтырылсын:
"6) нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде халықты жұмыспен қамту саласындағы жеке жұмыспен қамту агенттіктерінің қызметін көрсету аутсорсингіне – 1 096,0 мың теңге сомасында;
7) нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-жобаларды іске асыруға мемлекеттік гранттарды ұсыну –721,5 теңге сомасында;
8) "Амангелді-Торғай" аумағындағы қолда бар цифрлық радиорелейлік линияны кеңейту үшін қосымша каналды монтаждау және іске қосу-баптау жұмыстары бойынша қызметтер және жабдықтарды сатып алуға – 40 000,0 мың теңге сомасында;
9) ірі қара малдың нодулярлы дерматитына қарсы эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 5 788,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық және республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімі мынадай мөлшерлерде көзделгені ескерілсін:
Қостанай облысы Жангелдин ауданы Торғай ауылында сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялауға – 444 236,7 мың теңге сомасында, оның ішінде:
республикалық трансферттен – 399 813,0 мың теңге;
облыстық трансферттен – 44 423,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Қ. Әлібек
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жангелдин ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушы
___________________ Г. Ұзаққызы
2018 жылғы 7 маусым
Мәслихаттың
2018 жылғы 7 маусымдағы
№ 178 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың