О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 164 "О районном бюджете Житикаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 20 августа 2018 года № 227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 августа 2018 года № 8017
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 164 "О районном бюджете Житикаринского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7446, опубликовано 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4753664,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1961468,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7936 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10254 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2774005,2 тысяч тенге;
2) затраты – 4864489,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -62519,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 62519,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -48305,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48305,2 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Житикаринского района на 2018 год в сумме 64000 тысяч тенге.";
пункт 7 дополнить подпунктом 14) следующего содержания:
"14) 617,5 тысяч тенге – на заработную плату педагогам дополнительного образования IТ классов.";
приложения 1, 2, 3, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Н. Джафаров
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
____________ Г. Баймухамбетова
20 августа 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 августа 2018 года
№ 227
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 164 "Жітіқара ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы № 227 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 тамызда № 8017 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 164 "Жітіқара ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7446 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4753664,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1961468,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7936 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 10254 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 2774005,2 мың теңге;
2) шығындар – 4864489,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 62519,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 62519,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48305,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін) пайдалану – 48305,2 мың теңге.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2018 жылға арналған Жітіқара ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 64000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
7-тармақ мынадай мазмұндағы 14) тармақшамен толықтырылсын:
"14) IT сыныптардағы қосымша білім беретін мұғалімдерінің жалақысына – 617,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Н. Джафаров
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ Г. Баймухамбетова
2018 жылғы 20 тамыз
Мәслихаттың
2018 жылғы 20 тамыздағы
№ 227 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың