О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 164 "О районном бюджете Житикаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 12 октября 2018 года № 239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 ноября 2018 года № 8085. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 164 "О районном бюджете Житикаринского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7446, опубликовано 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4860404,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2063387,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12129 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11142 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2773745,2 тысяч тенге;
2) затраты – 4971229,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -62519,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 62519,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -48305,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48305,2 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Житикаринского района на 2018 год в сумме 60487,5 тысяч тенге.";
в пункте 8 подпункты 4) и 6) изложить в следующей редакции:
"4) 12644 тысячи тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы;";
"6) 6089 тысяч тенге – на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;";
приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Н. Джафаров
Секретарь
Житикаринского районного маслихата
А. Кабиев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
____________ Г. Баймухамбетова
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 октября 2018 года № 239
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2017 года № 164
Районный бюджет Житикаринского района на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 164 "Жітіқара ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 12 қазандағы № 239 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 қарашада № 8085 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 164 "Жітіқара ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7446 тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4860404,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2063387,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12129 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11142 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 2773745,2 мың теңге;
2) шығындар – 4971229,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 62519,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 62519,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48305,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін) пайдалану – 48305,2 мың теңге.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2018 жылға арналған Жітіқара ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 60487,5 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақтың 4) және 6) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға - 12644 мың теңге;";
"6) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге – 6089 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Н. Джафаров
Жітіқара
аудандық мәслихатының хатшысы
А. Кабиев
КЕЛІСІЛДІ
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ Г. Баймухамбетова
Мәслихаттың
2018 жылғы 12 қазандағы
№ 239 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 164 шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданының 2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер