О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 131 "О районном бюджете Камыстинского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 16 мая 2018 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 мая 2018 года № 7787. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 131 "О районном бюджете Камыстинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7448, опубликовано 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 388 735,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 739 694,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4461,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 750,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 643 830,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 412 770,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 716,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21 645,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 929,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 34 751,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 751,5 тысяча тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Установить, что в районном бюджете на 2018 - 2020 годы предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Камыстинского сельского округа, в том числе на:
- 2018 год в сумме 68446,0 тысяч тенге;
- 2019 год в сумме 119447,0 тысяч тенге;
- 2020 год в сумме 135175,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии В. Маркевич
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
акимата Камыстинского района"
____________________________ К. Нуржанова
"16" мая 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 16 мая 2018 года
№ 168
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 131 "Қамысты ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2018 жылғы 16 мамырдағы № 168 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 мамырда № 7787 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 131 "Қамысты ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7448 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 388 735, 2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 739 694,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4461,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 750,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 643 830,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 412 770,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 716,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21 645,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 929,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 751,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 751,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен Қамысты ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері көзделгені белгіленсін, оның ішінде:
- 2018 жылға 68446,0 мың теңге сомасында;
- 2019 жылға 119447,0 мың теңге сомасында;
- 2020 жылға 135175,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Маркевич
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қамысты ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ К. Нуржанова
2018 жылғы "16" мамыр
Мәслихаттың
2018 жылғы 16 мамырдағы
№ 168 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың