О внесении изменения в постановление акимата от 23 февраля 2015 года № 52 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 13 апреля 2018 года № 106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 мая 2018 года № 7752. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 21 мая 2020 года № 119
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 21.05.2020 № 119 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карабалыкского района от 23 февраля 2015 года № 52 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5408, опубликовано 12 марта 2015 года в газете "Айна") следующие изменения:
Приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карабалыкского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Карабалыкского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Карабалыкского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карабалыкского района А. Алиев
СОГЛАСОВАНО
Председатель Карабалыкской
районной избирательной комиссии
____________________ Т. Салмина
Приложение
к постановлению акимата
от 13 апреля 2018 года № 106
Приложение
к постановлению акимата
от 23 февраля 2015 года № 52
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
поселок Карабалык
Щит по улице Космонавтов, щит по улице Заводская, щит по улице Нечипуренко, щит по улице Гоголя, щит по улице Чехова
2.
село Веренка
Щит по улице Просвещения
3.
село Гурьяновское
Щит по улице Центральная
4.
село Ворошиловка
Щит по улице Мектеп
5.
село Ельшанское
Щит по улице Школьная
6.
село Котлованное
Щит по улице Целинная
7.
село Сарыколь
Щит по улице Мектеп
8.
село Целинное
Щит по улице Орталық
9.
село Надеждинка
Щит по улице Первомайская
10.
село Тогузак
Щит по улице Степная
11.
село Белоглинка
Щит по улице Мектеп
12.
село Научное
Щит по улице Темирязева
13.
село Святославка
Щит по улице Ч. Валиханова
14.
село Станционное
Щит по улице Гагарина
15.
село Приуральское
Щит по улице Дорожная
16.
село Фадеевка
Щит по улице Зеленая
17.
село Шадыксаевка
Щит по улице Школьная
18.
село Дальнее
Щит по улице Орталық
19.
село Подгородка
Щит по улице Верхняя
20.
село Каерак
Щит по улице Железнодорожная
21.
село Новотроицкое
Щит по улице Мектеп
22.
село Аккудук
Щит по улице М. Сералина
23.
село Магнай
Щит по улице Железнодорожная
24.
село Жанааул
Щит по улице Жастар
25.
село Победа
Щит по улице Молодежная
26.
село Магнай
Щит по улице Единства
27.
село Жамбыл
Щит по улице Молодежная
28.
село Босколь
Щит по улице Советская
29.
село Талапкер
Щит по улице Центральная
30.
село Саманы
Щит по улице Набережная
31.
село Михайловка
Щит на площади Жеңіс
32.
село Лесное
Щит по улице Мектеп
33.
село Светлое
Щит по улице Рабочая
34.
село Терентьевка
Щит по улице имени Терентия Машенского
35.
село Приречное
Щит на площади Мира
36.
село Каракопа
Щит по улице М. Сералина
37.
село Первомайское
Щит по улице Лесная
38.
село Урнек
Щит по улице М. Сералина
39.
село Лесное
Щит по улице Жастар
40.
село Кособа
Щит по улице Школьная
41.
село Карачакуль
Щит по улице Парковая
42.
село Славенка
Щит по улице Мира
43.
село Октябрьское
Щит по улице Орталық
44.
село Бурли
Щит по улице Школьная
45.
село Тасты-Узек
Щит по улице Абая
46.
село Смирновка
Щит по улице Бейбітшілік
47.
село Рыбкино
Щит по улице Алтынсарина
48.
село Батмановка
Щит по улице Спортивная
49.
село Приозерное
Щит по улице Школьная

Әкімдіктің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 52 "Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 106 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 мамырда № 7752 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 119 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 21.05.2020 № 119 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңы 28-бабының 6-тармағына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 52 "Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5408 болып тіркелген, 2015 жылдың 3 наурыздағы "Айна" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қарабалық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарабалық ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық ауданының әкімі А. Әлиев
КЕЛІСІЛДІ
Қарабалық аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
______________ Т. Салмина
Әкімдіктің
2018 жылғы 13 сәуірдегі
№ 106 қаулысына қосымша
Әкімдіктің
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 52 қаулысына қосымша
Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
№ п/п
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Қарабалық кенті
Космонавтов көшесіндегі тақта, Заводская көшесіндегі тақта, Нечипуренко көшесіндегі тақта, Гоголь көшесіндегі тақта, Чехова көшесіндегі тақта
2.
Верен ауылы
Просвещения көшесіндегі тақта
3.
Гурьянов ауылы
Центральная көшесіндегі тақта
4.
Ворошилов ауылы
Мектеп көшесіндегі тақта
5.
Елшан ауылы
Школьная көшесіндегі тақта
6.
Котлованное ауылы
Целинная көшесіндегі тақта
7.
Сарыкөл ауылы
Мектеп көшесіндегі тақта
8.
Целинный ауылы
Орталық көшесіндегі тақта
9.
Надеждин ауылы
Первомайская көшесіндегі тақта
10.
Тоғызақ ауылы
Степная көшесіндегі тақта
11.
Белоглин ауылы
Мектеп көшесіндегі тақта
12.
Научный ауылы
Темирязева көшесіндегі тақта
13.
Святослав ауылы
Ш. Уалиқанов көшесіндегі тақта
14.
Станционное ауылы
Гагарин көшесіндегі тақта
15.
Приуральск ауылы
Дорожная көшесіндегі тақта
16.
Фадеев ауылы
Зеленая көшесіндегі тақта
17.
Шадықсай ауылы
Школьная көшесіндегі тақта
18.
Дальний ауылы
Орталық көшесіндегі тақта
19.
Подгородка ауылы
Верхняя көшесіндегі тақта
20.
Қайрақ ауылы
Железнодорожная көшесіндегі тақта
21.
Новотроицк ауылы
Мектеп көшесіндегі тақта
22.
Аққұдық ауылы
М. Сералина көшесіндегі тақта
23.
Мағнай ауылы
Железнодорожная көшесіндегі тақта
24.
Жаңаауыл ауылы
Жастар көшесіндегі тақта
25.
Победа ауылы
Молодежная көшесіндегі тақта
26.
Мағнай ауылы
Единства көшесіндегі тақта
27.
Жамбыл ауылы
Молодежная көшесіндегі тақта
28.
Бозкөл ауылы
Советская көшесіндегі тақта
29.
Талапкер ауылы
Центральная көшесіндегі тақта
30.
Саманы ауылы
Набережная көшесіндегі тақта
31.
Михайлов ауылы
Жеңіс алаңындағы тақта
32.
Лесной ауылы
Мектеп көшесіндегі тақта
33.
Светлый ауылы
Рабочая көшесіндегі тақта
34.
Терентьев ауылы
Терентий Машенского атындағы көшесіндегі тақта
35.
Приречный ауылы
Мира алаңындағы тақта
36.
Қарақопа ауылы
М. Сералина көшесіндегі тақта
37.
Первомай ауылы
Лесная көшесіндегі тақта
38.
Өрнек ауылы
М. Сералина көшесіндегі тақта
39.
Лесное ауылы
Жастар көшесіндегі тақта
40.
Қособа ауылы
Школьная көшесіндегі тақта
41.
Қарашакөль ауылы
Парковая көшесіндегі тақта
42.
Славенка ауылы
Мира көшесіндегі тақта
43.
Октябрское ауылы
Орталық көшесіндегі тақта
44.
Бөрлі ауылы
Школьная көшесіндегі тақта
45.
Тастыөзек ауылы
Абай көшесіндегі тақта
46.
Смирнов ауылы
Бейбітшілік көшесіндегі тақта
47.
Рыбкино ауылы
Алтынсарин көшесіндегі тақта
48.
Батманов ауылы
Спортивная көшесіндегі тақта
49.
Приозерный ауылы
Школьная көшесіндегі тақта