О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 174 "О районном бюджете Карасуского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 6 июня 2018 года № 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 июня 2018 года № 7851. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 174 "О районном бюджете Карасуского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7444, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4574745,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1018243,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 35333,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 74397,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3446772,6 тысячи тенге;
2) затраты – 4601467,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38851,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 54113 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15262,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -65572,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65572,6 тысячи тенге.";
подпункты 1), 3) пункта 4 исключить;
пункт 4 дополнить подпунктами 10), 11) следующего содержания:
"10) доплата за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общесреднего образования на 2018 год;
11) средний ремонт участка на 0-7 километре автомобильной дороги районного значения (подъезд к селу Жамбыл).";
пункт 6 дополнить подпунктами 16), 17), 18) следующего содержания:
"16) доплата учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов на 2018 год;

Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 174 "Қарасу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 238 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 маусымда № 7851 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 174 "Қарасу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7444 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4574745,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1018243,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35333,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –74397,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3446772,6 мың теңге;
2) шығындар – 4601467,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 38851,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 54113,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 15262,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -65572,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65572,6 мың теңге.";
4-тармағының 1), 3) тармақшалары алынып тасталсын;
4-тармақ 10), 11) тармақшаларымен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"10) 2018 жылға арналған бастауыш, негізгі және жалпы орташа білімді оқыту бағдарламаларын іске асыратын және ұлттық біліктілік тестілеуінен өткен мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігіне қосымша ақы;
11) аудандық маңызы бар автомобиль жолының 0-7 километрінде (Жамбыл ауылына кіреберіс) учаскесін орташа жөндеу.";
6-тармақ 16), 17), 18) тармақшаларымен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"16) жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және осы бағыттағы 2018 жылға арналған жергілікті бюджет қаражаттары есебінен шығыстар сомаларды өтеу;

17) аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
18) проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота.";
приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Ускумбаева
Секретарь
Карасуского районного маслихата
С. Казиев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Р. Нургалиев
Приложение № 1
к решению маслихата
от 6 июня 2018 года № 238
Приложение № 1
к решению маслихата
от 15 декабря 2017 года № 174
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

17) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға бағдарламасы шегінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктерінің тұрғындардың жұмыспен қамту саласында қызметтердің аутсорсингі;
18) ірі қара малдың нодулярлық дерматитке қарсы эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы А. Өскімбаева
Қарасу
аудандық мәслихатының хатшысы
С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_____________ Р. Нұрғалиев
Мәслихаттың
2018 жылғы 6 маусымдағы
№ 238 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 174 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер