О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 174 "О районном бюджете Карасуского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 28 августа 2018 года № 264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 сентября 2018 года № 8024. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 174 "О районном бюджете Карасуского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7444, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4593915,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1018243,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 35333,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 74397,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3465942,5 тысячи тенге;
2) затраты – 4620637,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38851,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 54113,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15262,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -65572,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65572,6 тысячи тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 19), 20) следующего содержания:
"19) заработная плата педагогам дополнительного образования IT классов;
20) оплата коммунальных услуг организаций образования.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Кажиев
Секретарь
Карасуского районного маслихата
С. Казиев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Р. Нургалиев
Приложение № 1
к решению маслихата
от 28 августа 2018 года № 264
Приложение № 1
к решению маслихата
от 15 декабря 2017 года № 174
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 174 "Қарасу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 264 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 қыркүйекте № 8024 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 174 "Қарасу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7444 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4593915,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1018243,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35333,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 74397,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3465942,5 мың теңге;
2) шығындар – 4620637,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 38851,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 54113,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 15262,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -65572,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65572,6 мың теңге.";
6-тармақ 19), 20) тармақшаларымен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"19) IT сыныптардың қосымша білім беретін педагогтарға жалақы;
20) білім беру ұйымдарының коммуналдық қызметтерін төлеу.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы С. Қажиев
Қарасу
аудандық мәслихатының хатшысы
С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_______________ Р. Нұрғалиев
Мәслихаттың
2018 жылғы 28 тамыздағы
№ 264 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 174 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

8055,3
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
144679,7
1
Сельское хозяйство
109199,8
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
29096,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
24769,7
006
Капитальные расходы государственного органа
4327,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
80103,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16734,1
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2681,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5187,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
53501,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
2000,0
6
Земельные отношения
22578,9
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
22578,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15921,9
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6088,0
007
Капитальные расходы государственного органа
569,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
12901,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
12901,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12901,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12753,4
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12753,4
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12753,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12554,4
015
Капитальные расходы государственного органа
199,0
12
Транспорт и коммуникации
291742,7
1
Автомобильный транспорт
291742,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3590,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах

8055,3
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
144679,7
1
Ауыл шаруашылығы
109199,8
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
29096,7
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24769,7
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4327,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
80103,1
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16734,1
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2681,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
5187,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
53501,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2000,0
6
Жер қатынастары
22578,9
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
22578,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15921,9
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6088,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
569,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
12901,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
12901,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
12901,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12753,4
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12753,4
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12753,4
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12554,4
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
199,0
12
Көлiк және коммуникация
291742,7
1
Автомобиль көлiгi
291742,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3590,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету