О внесении изменений в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 167 "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 14 декабря 2018 года № 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 декабря 2018 года № 8168. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2018-2020 годы" от 15 декабря 2017 года № 167 (опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7453) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Боровское на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 172866,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 36659,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 180,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 136027,6 тысяч тенге;
2) затраты - 172866,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 29764,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 8334,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 214,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 21216,0 тысяч тенге;
2) затраты - 29764,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 167 "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 238 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 8168 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 167 "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне (2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7453 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Боровское ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджетті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 172866,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 36659,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 180,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 136027,6 мың теңге;
2) шығындар - 172866,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Михайлов ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджетті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 29764,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 8334,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 214,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 21216,0 мың теңге;
2) шығындар - 29764,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын: