О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 127 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 16 февраля 2018 года № 143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 февраля 2018 года № 7549. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 127 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7466, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан):
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3271043,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 682335,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4290,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2578318,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3292618,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7607,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18038,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10431,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29182,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29182,4 тысячи тенге;
поступления займов – 18038,0 тысяч тенге;
погашение займов – 10431,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21575,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
внеочередной сессии
Д. Хайруллина
Секретарь
районного маслихата
К. Базарбаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел финансов акимата
Сарыкольского района"
_______________ А. Толпакова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
__________________ А. Вилямов
Приложение 1
к решению маслихата
от 16 февраля 2018 года № 143
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2017 года № 127
Бюджет Сарыкольского района на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы

Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 127 "Сарыкөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы № 143 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 ақпанда № 7549 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 127 "Сарыкөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7466 тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3271043,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 682335,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4290,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –2578318,0 мың теңге;
2) шығындар – 3292618,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7607,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 18038,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10431,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29182,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29182,4 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 18038,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10431,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21575,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы
Д. Хайруллина
Аудандық мәслихат хатшысы К. Базарбаева
КЕЛІСІЛДІ
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ А. Толпакова
КЕЛІСІЛДІ
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ А. Вилямов
Мәслихаттың
2018 жылғы 16 ақпандағы
№ 143 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 127 шешіміне 1-қосымша
Сарыкөл ауданының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
I
Кірістер