Об образовании избирательных участков на территории Сарыкольского района
Решение акима Сарыкольского района Костанайской области от 16 ноября 2018 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 ноября 2018 года № 8102. Утратило силу решением акима Сарыкольского района Костанайской области от 27 марта 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Сарыкольского района Костанайской области от 27.03.2020 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией, аким Сарыкольского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Сарыкольского района, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Сарыкольского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Сарыкольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сарыкольского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Сарыкольского района.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыкольского района А. Балгарин
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Сарыкольской
районной территориальной
избирательной комиссии
________________ Г. Жубанова
"16" ноября 2018 года
Приложение 1
к решению акима района
от "16" ноября 2018 года
№ 13
Избирательные участки на территории Сарыкольского района
Избирательный участок № 667
В границах поселка Сарыколь: улицы Павших Борцов четная сторона 2-78, Абая нечетная сторона 1-69, четная сторона 2-66, Тәуелсіздік нечетная сторона 1-41, четная сторона 2-50, Пушкина нечетная сторона 1-39, четная сторона 2-24, Набережная нечетная сторона 1-23, четная сторона 2-28, Озерная нечетная сторона 1-19, четная сторона 2-26, Советская четная сторона 28-58, Первомайская нечетная сторона 27-51, четная сторона 42-60, Миронова нечетная сторона № 35-59, четная сторона 12-52, Джамбула нечетная сторона 1-47, четная сторона 2-50, Комарова нечетная сторона 1-27, четная сторона 2-26, Амангельды нечетная сторона 7-25, четная сторона 8-20.
Избирательный участок № 668

Сарыкөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 13 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қарашада № 8102 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 27.03.2020 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Cарыкөл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімінің 1-қосымшасына сәйкес Cарыкөл ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Cарыкөл ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Cарыкөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімінің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Сарыкөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарыкөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл ауданы әкімі А. Балғарин
"КЕЛІСІЛДІ"
Сарыкөл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы
________________ Г. Жұбанова
2018 жылғы "16" қараша
Әкімнің
2018 жылғы "16" қарашадағы
№ 13 шешіміне 1 қосымша
Сарыкөл ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 667 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: Павших Борцов жұп жағы 2-78, Абай тақ жағы 1-69, жұп жағы 2-66, Тәуелсіздік жұп жағы 1-41, жұп жағы 2-50, Пушкин тақ жағы 1-39, жұп жағы 2-24, Набережная тақ жағы 1-23, жұп жағы 2-28, Озерная тақ жағы 1-19, жұп жағы 2-26, Советская жұп жағы 28-58, Первомайская тақ жағы 27-51, жұп жағы 42-60, Миронов тақ жағы 35-59, жұп жағы 12-52, Жамбыл тақ жағы 1-47, жұп жағы 2-50, Комаров тақ жағы 1-27, жұп жағы 2-26, Амангелді тақ жағы 7-25, жұп жағы 8-20 көшелері.
№ 668 сайлау учаскесі

В границах поселка Сарыколь: улицы Павших-Борцов нечетная сторона 61-101, Комсомольская нечетная сторона 63, 69, 71, 75-79, 85-93, четная сторона 54-90, Мира нечетная сторона 1, 5-29, четная сторона 2-48, Чапаева нечетная сторона 29-59, четная сторона 24-54, Толстого нечетная сторона 19-73, четная сторона 24-46, Больничная нечетная сторона 1-7, четная сторона 2-6, Лесная нечетная сторона 1-15, четная сторона 2-16, Советская четная сторона 2, 6-26, нечетная сторона 1-7, Мендеке Батыра нечетная сторона 1, 5-43, четная сторона 2-38, Партизанская нечетная сторона 1-19, четная сторона 2-24, Медицинская нечетная сторона 1-9, четная сторона 2-12, Айтбай батыр нечетная сторона 3-21, четная сторона 2-18, Тәтіқара жырау нечетная сторона 1-29, четная сторона 2-34, Баумана нечетная сторона 1-21, четная сторона 2-22, Алибек-Батыра четная сторона 2-42.
Избирательный участок № 669
В границах поселка Сарыколь: улицы Павших Борцов четная сторона 80-136, Абая нечетная сторона 71-129, четная сторона 68-120, Тәуелсіздік нечетная сторона 43-97, четная сторона 52-104, Пушкина нечетная сторона 41-81, 67-83, Советская нечетная сторона 9-41, Беды нечетная сторона 1-41, четная сторона 2-48, Мендеке Батыра нечетная сторона 37-77, четная сторона 34-76, Партизанская нечетная сторона 21-35, четная сторона 26-56, Айтбай батыр нечетная сторона 23-53, четная сторона 24-48, Тәтіқара жырау нечетная сторона 31-47, четная сторона 36-64, Алибек Батыра четная сторона 44-66.
Избирательный участок № 670
В границах поселка Сарыколь: улицы Пушкина четная сторона 26-88, Набережная нечетная сторона 25-91, четная сторона 30-102, Озерная нечетная сторона 21-85, четная сторона 28-82, Миронова нечетная сторона 61-73, Первомайская нечетная сторона 53-69, четная сторона 62-80, Советская нечетная сторона 43-67, четная сторона 60-74, Беды нечетная сторона 43-51, четная сторона 52-70, Мендеке Батыра нечетная сторона 81-89, четная сторона 78-86, Партизанская нечетная сторона 7-49, четная сторона 58-72, Айтбай батыр нечетная сторона 55-69, четная сторона 50-64, Тәтіқара жырау нечетная сторона 49-63, четная сторона 66-80, Алибек Батыра четная сторона 68-80.
Избирательный участок № 671
В границах поселка Сарыколь: улицы Абая нечетная сторона 131-207, Павших Борцов нечетная сторона 105-221, четная сторона 138-226, Комсомольская нечетная сторона 95-155, четная сторона 92-164, Мира нечетная сторона 31-53, четная сторона 50-70, Чапаева нечетная сторона 61-67, четная сторона 56-70, Алибек Батыра нечетная сторона 1-39, Орджоникидзе нечетная сторона 1-21, четная сторона 2-16, Астана нечетная сторона 1-11, четная сторона 2-28, Чехова нечетная сторона 1-15, четная сторона 2-12, Шевченко нечетная сторона 1-17, четная сторона 2-14, Октябрьская нечетная сторона 1-11, четная сторона 2-18, Садовая нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-10, Дорожная нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-8, Матросова нечетная сторона 1-19, четная сторона 2-22, Маметовой нечетная сторона 1-3, четная сторона 2, 4, Горького нечетная сторона 1, 3, четная сторона 4, 6.
Избирательный участок № 672

Сарыкөл кентінің шекараларында: Павших Борцов тақ жағы 61-101, Комсомольская тақ жағы 63, 69, 71, 75-79, 85-93, жұп жағы 54-90, Мир тақ жағы 1, 5-29, жұп жағы 2-48, Чапаев тақ жағы 29-59 жұп жағы 24-54, Толстой тақ жағы 19-73, жұп жағы 24-46, Больничная тақ жағы 1-7, жұп жағы 2-6, Лесная тақ жағы 1-15, жұп жағы 2-16, Советская жұп жағы 2, 6-26, тақ жағы 1-7, Меңдеке Батыр тақ жағы 1, 5-43, жұп жағы 2-38, Партизанская тақ жағы 1-19, жұп жағы 2-24, Медицинская тақ жағы 1-9, жұп жағы 2-12, Айтбай батыр тақ жағы 3-21, жұп жағы 2-18, Тәтіқара жырау тақ жағы 1-29, жұп жағы 2-34, Бауман тақ жағы 1-21, жұп жағы 2-22, Әлібек Батыр жұп жағы 2-42 көшелері.
№ 669 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: Павших Борцов жұп жағы 80-136, Абай тақ жағы 71-129, жұп жағы 68-120, Тәуелсіздік тақ жағы 43-97, жұп жағы 52-104, Пушкин тақ жағы 41-81, 67-83, Советская тақ жағы 9-41, Беда тақ жағы 1-41, жұп жағы 2-48, Меңдеке Батыр тақ жағы 37-77, жұп жағы 34-76, Партизанская тақ жағы 21-35, жұп жағы 26-56, Айтбай батыр тақ жағы 23-53, жұп жағы 24-48, Тәтіқара жырау тақ жағы 31-47, жұп жағы 36-64, Әлібек Батыр жұп жағы 44-66 көшелері.
№ 670 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: Пушкин жұп жағы 26-88, Набережная тақ жағы 25-91, жұп жағы 30-102, Озерная тақ жағы 21-85, жұп жағы 28-82, Миронов тақ жағы 61-73, Первомайская тақ жағы 53-69, жұп жағы 62-80, Советская тақ жағы 43-67, жұп жағы 60-74, Беда тақ жағы 43-51, жұп жағы 52-70, Меңдеке Батыр тақ жағы 81-89, жұп жағы 78-86, Партизанская тақ жағы 7-49, жұп жағы 58-72, Айтбай батыр тақ жағы 55-69, жұп жағы 50-64, Тәтіқара жырау тақ жағы 49-63, жұп жағы 66-80, Әлібек Батыр жұп жағы 68-80 көшелері.
№ 671 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: Абай тақ жағы 131-207, Павших Борцов тақ жағы 105-221, жұп жағы 138-226, Комсомольская тақ жағы 95-155, жұп жағы 92-164, Мир тақ жағы 31-53, жұп жағы 50-70, Чапаев тақ жағы 61-67, жұп жағы 56-70, Әлібек Батыр тақ жағы 1-39, Орджоникидзе тақ жағы 1-21, жұп жағы 2-16, Астана тақ жағы 1-11, жұп жағы 2-28, Чехов тақ жағы 1-15, жұп жағы 2-12, Шевченко тақ жағы 1-17, жұп жағы 2-14, Октябрьская тақ жағы 1-11, жұп жағы 2-18, Садовая тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-10, Дорожная тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-8, Матросов тақ жағы 1-19, жұп жағы 2-22, Мәметова тақ жағы 1-3, жұп жағы 2, 4, Горький тақ жағы 1, 3, жұп жағы 4, 6 көшелері.
№ 672 сайлау учаскесі

В границах поселка Сарыколь: улицы Абая четная сторона 122-220, Тәуелсіздік нечетная сторона 97-147, четная сторона 106-126, Пушкина нечетная сторона 83-117, четная сторона 90-116, Набережная нечетная сторона 93-131, четная сторона 104-154, Озерная нечетная сторона 87-105, четная сторона 84-108, Алибек Батыра нечетная сторона 47-67, Орджоникидзе нечетная сторона 23-49, четная сторона 18-46, Астана нечетная сторона 13-33, четная сторона 30-66, Чехова нечетная сторона 17-33, четная сторона 14-36, Шевченко нечетная сторона 19-49, четная сторона 16-38, Октябрьская нечетная сторона 13-35, Садовая четная сторона 12-18, Алтынсарина нечетная сторона 1-15, четная сторона 32-40.
Избирательный участок № 673
В границах поселка Сарыколь: улицы Ульянова нечетная сторона 1-23, четная сторона 2-26, Строительная нечетная сторона 1-19, Молодежная нечетная сторона 1-17, четная сторона 2-14, Дзержинского четная сторона 2-12, Ватутина нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-10, Степная нечетная сторона 3-11, четная сторона 2-10, Целинная нечетная сторона 1-11, четная сторона 2-14, Фрунзе нечетная сторона 1-19.
Избирательный участок № 674
В границах поселка Сарыколь: улицы Привокзальная нечетная сторона 1-13, четная сторона 2-16, Пономарева нечетная сторона 1-29, четная сторона 2-74, Панкратова нечетная сторона 1-21, четная сторона 2-32, Станционная четная сторона 2-6, Школьная нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-8, Рабочая нечетная сторона 1, 3, четная сторона 2, 4, Интернациональная нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-8, Жукова нечетная сторона 1-19, четная сторона 2-14, Чкалова нечетная сторона 1-25, четная сторона 2-24, Железнодорожная нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-22, лесопитомник 2, 4.
Избирательный участок № 675
В границах поселка Сарыколь: улицы Павших Борцов нечетная сторона 1-59, Комсомольская нечетная сторона 1-11, 17-25, 31-61, четная сторона 2-52, Омарова нечетная сторона 1-15, четная сторона 2-18, Чапаева нечетная сторона 1-5, 17-27, четная сторона 2-8, 14-22, Олимпийская нечетная сторона 1-9, четная сторона 2-10, Толстого нечетная сторона 1-17, четная сторона 2-22, Первомайская нечетная сторона 1-27, четная сторона 2-38, Миронова нечетная сторона 1-33, четная сторона 2-10, Амангельды нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-6, Шолохова нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-6, 60 лет СССР нечетная сторона 1-25, четная сторона 2-24, Мусрепова нечетная сторона 1-13, четная сторона 2-14, Совхозная нечетная сторона 1-17, четная сторона 2-20, Ч. Валиханова нечетная сторона 1-13, четная сторона 2-14, З. Космодемьянской нечетная сторона 1-17, четная сторона 2-18, Свободы нечетная сторона 1-25, четная сторона 2-24, Гагарина нечетная сторона 3-21, четная сторона 2-26.
Избирательный участок № 676
В границах: село Веселый Подол.
Избирательный участок № 677
В границах: село Ананьевка.
Избирательный участок № 678
В границах: село Златоуст.
Избирательный участок № 679
В границах: село Кунтимес.
Избирательный участок № 680
В границах: село Новое.
Избирательный участок № 681
В границах: село Караоба.
Избирательный участок № 682
В границах: село Комсомольское.
Избирательный участок № 683
В границах: село Чапаевка.
Избирательный участок № 684
В границах: село Косколь.
Избирательный участок № 685
В границах: село Ленинское.
Избирательный участок № 686
В границах: село Ленинградское.
Избирательный участок № 687
В границах: село Вишневка.
Избирательный участок № 688
В границах: село Большие Дубравы.
Избирательный участок № 689
В границах: село Урожайное.
Избирательный участок № 690
В границах: село Маяк.
Избирательный участок № 691
В границах: село Барвиновка.
Избирательный участок № 692
В границах: село Севастополь.
Избирательный участок № 693
В границах: село Дубинка.
Избирательный участок № 694
В границах: село Крыловка.
Избирательный участок № 695
В границах: село Сорочинка.
Избирательный участок № 696
В границах: село Мелитополь.
Избирательный участок № 697
В границах: село Островное.
Избирательный участок № 698
В границах: село Тагильское.
Избирательный участок № 699
В границах: село Соналы.
Избирательный участок № 700
В границах: село Ермаковка.
Избирательный участок № 701
В границах: село Тимирязевка.
Приложение 2
к решению акима района

Сарыкөл кентінің шекараларында: Абай жұп жағы 122-220, Тәуелсіздік тақ жағы 97-147, жұп жағы 106-126, Пушкин тақ жағы 83-117, жұп жағы 90-116, Набережная тақ жағы 93-131, жұп жағы 104-154, Озерная тақ жағы 87-105, жұп жағы 84-108, Әлібек Батыр тақ жағы 47-67, Орджоникидзе тақ жағы 23-49, жұп жағы 18-46, Астана тақ жағы 13-33, жұп жағы 30-66, Чехов тақ жағы 17-33, жұп жағы 14-36, Шевченко тақ жағы 19-49, жұп жағы 16-38, Октябрьская тақ жағы 13-35, Садовая жұп жағы 12-18, Алтынсарин тақ жағы 1-15, жұп жағы 32-40 көшелері.
№ 673 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: Ульянов тақ жағы 1-23, жұп жағы 2-26, Строительная тақ жағы 1-19, Молодежная тақ жағы 1-17, жұп жағы 2-14, Дзержинский жұп жағы 2-12, Ватутин тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-10, Степная тақ жағы 3-11, жұп жағы 2-10, Целинная тақ жағы 1-11, жұп жағы 2-14, Фрунзе тақ жағы 1-19 көшелері.
№ 674 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: Привокзальная тақ жағы 1-13, жұп жағы 2-16, Пономарев тақ жағы 1-29, жұп жағы 2-74, Панкратов тақ жағы 1-21, жұп жағы 2-32, Станционная жұп жағы 2-6, Школьная тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-8, Рабочая тақ жағы 1, 3, жұп жағы 2, 4, Интернациональная тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-8, Жукова тақ жағы 1-19, жұп жағы 2-14, Чкалов тақ жағы 1-25, жұп жағы 2-24, Железнодорожная тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-22, Орман тұқым бағы жұп жағы 2, 4 көшелері.
№ 675 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: Павших Борцов тақ жағы 1-59, Комсомольская тақ жағы 1-11, 17-25, 31-61, жұп жағы 2-52, Омаров тақ жағы 1-15, жұп жағы 2-18, Чапаев тақ жағы 1-5, 17-27, жұп жағы 2-8, 14- 22, Олимпийская тақ жағы 1-9, жұп жағы 2-10, Толстой тақ жағы 1-17, жұп жағы 2-22, Первомайская тақ жағы 1-27, жұп жағы 2-38, Миронов тақ жағы 1-33, жұп жағы 2-10, Амангелді тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-6, Шолохов тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-6, 60 лет СССР тақ жағы 1-25, жұп жағы 2-24, Мүсірепов тақ жағы 1-13, жұп жағы 2-14, Совхозная тақ жағы 1-17, жұп жағы 2-20, Ш. Уәлиханов тақ жағы 1-13, жұп жағы 2-14, З. Космодемьянская тақ жағы 1-17, жұп жағы 2-18, Свобода тақ жағы 1-25, жұп жағы 2-24, Гагарин тақ жағы 3-21, жұп жағы 2-26 көшелері.
№ 676 сайлау учаскесі
Шекараларында: Веселый Подол ауылы.
№ 677 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ананьевка ауылы.
№ 678 сайлау учаскесі
Шекараларында: Златоуст ауылы.
№ 679 сайлау учаскесі
Шекараларында: Күнтимес ауылы.
№ 680 сайлау учаскесі
Шекараларында: Новое ауылы.
№ 681 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қараоба ауылы.
№ 682 сайлау учаскесі
Шекараларында: Комсомольское ауылы.
№ 683 сайлау учаскесі
Шекараларында: Чапаевка ауылы.
№ 684 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қоскөл ауылы.
№ 685 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ленинское ауылы.
№ 686 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ленинградское ауылы.
№ 687 сайлау учаскесі
Шекараларында: Вишневка ауылы.
№ 688 сайлау учаскесі
Шекараларында: Большие Дубравы ауылы.
№ 689 сайлау учаскесі
Шекараларында: Урожайное ауылы.
№ 690 сайлау учаскесі
Шекараларында: Маяк ауылы.
№ 691 сайлау учаскесі
Шекараларында: Барвиновка ауылы.
№ 692 сайлау учаскесі
Шекараларында: Севастополь ауылы.
№ 693 сайлау учаскесі
Шекараларында: Дубинка ауылы.
№ 694 сайлау учаскесі
Шекараларында: Крыловка ауылы.
№ 695 сайлау учаскесі
Шекараларында: Сорочинка ауылы.
№ 696 сайлау учаскесі
Шекараларында: Мелитополь ауылы.
№ 697 сайлау учаскесі
Шекараларында: Островное ауылы.
№ 698 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тағыл ауылы.
№ 699 сайлау учаскесі
Шекараларында: Соналы ауылы.
№ 700 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ермаковка ауылы.
№ 701 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тимирязевка ауылы.
Әкімнің

от "16" ноября 2018 года
№ 13
Перечень утративших силу некоторых решений акима Сарыкольского района
1. Решение акима Сарыкольского района Костанайской области от 26 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Сарыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4531, опубликовано 3 апреля 2014 года в газете "Пресс Экспресс");
2. Решение акима Сарыкольского района Костанайской области от 4 апреля 2016 года № 2 "О внесении изменений в решение акима района от 26 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Сарыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6314, опубликовано 19 мая 2016 года в газете "Сарыкөл");
3. Решение акима Сарыкольского района Костанайской области от 5 февраля 2018 года № 1 "О внесении изменений в решение акима района от 26 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Сарыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7530, опубликовано 1 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

2018 жылғы "16" қарашадағы
№ 13 шешіміне 2-қосымша
Сарыкөл ауданы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 4 "Сарыкөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4531 болып тіркелген, 2014 жылғы 3 сәуірде "Пресс Экспресс" газетінде жарияланған);
2. Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 2016 жылғы 4 сәуірдегі № 2 "Аудан әкімінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 4 Сарыкөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6314 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 мамырда "Сарыкөл" газетінде жарияланған);
3. Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 ақпандағы № 1 "Аудан әкімінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 4 Сарыкөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7530 болып тіркелген, 2018 жылғы 1 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).