О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 151 "О районном бюджете Тарановского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 13 февраля 2018 года № 160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 февраля 2018 года № 7536. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 151 "О районном бюджете Тарановского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7451, опубликовано 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3696471,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1655425,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7972,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11448,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2021626,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3817594,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28441,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50505,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22064,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -149564,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149564,9 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа Тарановского района на 2018 год в сумме 6909,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Н. Руднева
Секретарь
районного маслихата
С. Сапабеков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
_________________ В. Ересько
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 февраля 2018 года № 160
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 151
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 151 "Таран ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 160 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 ақпанда № 7536 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104, 106, 109-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 151 "Таран ауданының 2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7451 тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3696471,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1655425,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7972,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 11448,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2021626,0 мың теңге;
2) шығындар – 3817594,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 28441,0 мың теңге, оның iшiнде: бюджеттiк кредиттер – 50505,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 22064,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -149564,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149564,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2018 жылға арналған Таран ауданы жергілікті атқарушы органының резерві 6909,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы Н. Руднева
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
С. Сапабеков
КЕЛІСІЛДІ
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ В. Ересько
Мәслихаттың
2018 жылғы 13 ақпандағы
№ 160 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

9156,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9516,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
105763,0
1
Сельское хозяйство
73780,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
18187,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
18187,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
55593,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16190,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1741,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3696,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
33670,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
296,0
6
Земельные отношения
17818,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17818,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8140,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
9678,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
14165,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14165,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14165,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39834,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39834,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
39834,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10923,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
28911,0
12
Транспорт и коммуникации
32208,0
1
Автомобильный транспорт
32208,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

9156,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9516,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
105763,0
1
Ауыл шаруашылығы
73780,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
18187,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18187,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
55593,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16190,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1741,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3696,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
33670,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
296,0
6
Жер қатынастары
17818,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17818,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8140,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
9678,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
14165,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14165,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
14165,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39834,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39834,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
39834,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10923,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
28911,0
12
Көлiк және коммуникация
32208,0
1
Автомобиль көлiгi
32208,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты