О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 158 "О бюджетах сельских округов, поселка Тарановского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 28 февраля 2018 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 марта 2018 года № 7597. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 158 "О бюджетах сельских округов, поселка Тарановского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7476, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Тарановского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 292 715,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28 306,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 264 409,0 тысяч тенге;
2) затраты – 292 715,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в бюджете Тарановского сельского округа на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) замену уличного освещения в селе Тарановское;
2) ремонт фонтана в селе Тарановское.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 225 229,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 32 892, 0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 70,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 192 267,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 158 "Таран ауданы кентінің, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 173 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 7597 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-1-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 158 "Таран ауданы кентінің, ауылдық округтерінің 2018 – 2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7476 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Таран ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 292 715,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 28 306,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 264 409,0 мың теңге;
2) шығындар – 292 715,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9-1. 2018 жылға арналған Таран ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Таран ауылында көшелерді жарықтандыруды ауыстыруға;
2) Таран ауылында субұрқақты жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Тобыл кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 225 229,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 32 892,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 70,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 192 267,0 мың теңге;

2) затраты – 225 229,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Учесть, что в бюджете поселка Тобол на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на средний ремонт дорог.";
приложения 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Н. Руднева
Секретарь районного маслихата С. Сапабеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
________________ В. Ересько
"28" февраля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Тарановского сельского округа
____________________ А. Ильченко
"28" февраля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким поселка Тобол
________ Б. Каукин
"28" февраля 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 февраля 2018 года
№ 173
Приложение 10
к решению маслихата

2) шығындар – 225 229,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 12-1-тармағымен толықтырылсын:
"12-1. 2018 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен жолдарды орташа жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 10, 13-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы Н. Руднева
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сапабеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_________________ В. Ересько
"28" ақпан 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Таран ауылдық округінің әкімі
_______________ А. Ильченко
"28" ақпан 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Тобыл кентінің әкімі
________ Б. Каукин
"28" ақпан 2018 жыл
Мәслихаттың
2018 жылғы 28 ақпандағы
№ 173 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың