О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 158 "О бюджетах сельских округов, поселка Тарановского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 22 июня 2018 года № 192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 июля 2018 года № 7926. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 158 "О бюджетах сельских округов, поселка Тарановского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7476, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Тарановского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 285521,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28306,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 257215,4 тысяч тенге;
2) затраты – 285521,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 9-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"9-1. Учесть, что в бюджете Тарановского сельского округа на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) замену уличного освещения в селе Тарановское;
2) ремонт фонтана в селе Тарановское;
3) благоустройство села Тарановское.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 224693,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 32892,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 70,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 191731,3 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 158 "Таран ауданы кентінің, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 192 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 шілдеде № 7926 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-1-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 158 "Таран ауданы кентінің, ауылдық округтерінің 2018–2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7476 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Таран ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 285521,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 28306,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 257215,4 мың теңге;
2) шығындар – 285521,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9-1. 2018 жылға арналған Таран ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Таран ауылында көшелерді жарықтандыруды ауыстыруға;
2) Таран ауылында субұрқақты жөндеуге;
3) Таран ауылын абаттандыру.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Тобыл кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 224693,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 32892,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 70,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 191731,3 мың теңге;

2) затраты – 224693,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Ж. Курмангалиев
Секретарь районного маслихата С. Сапабеков
СОГЛАСОВАНО
Аким Асенкритовского
сельского округа
______________ М. Баяков
СОГЛАСОВАНО
Аким Майского
сельского округа
______________ С. Ендоренко
СОГЛАСОВАНО
Аким Новоильиновского
сельского округа
_____________ М. Таймасов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
______________ В. Ересько
СОГЛАСОВАНО
Аким Тарановского
сельского округа
_____________ А. Ильченко
СОГЛАСОВАНО
Аким
поселка Тобол
_____________ Б. Каукин
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 июня 2018 года № 192
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2017 года № 158
Бюджет Асенкритовского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2) шығындар – 224693,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Ж. Курмангалиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сапабеков
КЕЛІСІЛДІ
Асенкритов ауылдық
округінің әкімі
______________ М. Баяков
КЕЛІСІЛДІ
Майский ауылдық
округінің әкімі
______________ С. Ендоренко
КЕЛІСІЛДІ
Новоильинов ауылдық
округінің әкімі
______________ М. Таймасов
КЕЛІСІЛДІ
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ В. Ересько
КЕЛІСІЛДІ
Таран ауылдық
округінің әкімі
______________ А. Ильченко
КЕЛІСІЛДІ
Тобыл кентінің
әкімі
______________ Б. Каукин
Мәслихаттың
2018 жылғы 22 маусымдағы
№ 192 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 158 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер