О внесении изменений в решение маслихата от 16 мая 2016 года № 29 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 22 июня 2018 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 июля 2018 года № 7945. Утратило силу решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 19 августа 2020 года № 406
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 19.08.2020 № 406 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 16 мая 2016 года № 29 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6480, опубликовано 14 июля 2016 года в газете "Маяк") следующие изменения:
приложения 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Курмангалиев
Секретарь районного маслихата С. Сапабеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел внутренней
политики акимата Тарановского
района"
________________ Ж. Калимова
"22" июня 2018 год
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 июня 2018 года
№ 193
Приложение 1
к Правилам о дополнительном
регламентировании проведения
собраний, митингов, шествий,
пикетов и демонстраций
Места проведения собраний и митингов
№ п/п
Места проведения собраний и митингов
1.
Площадь по улице Тәуелсіздік в селе Тарановское
2.
Стадион "Юность" по улице Темирбаева в селе Тарановское
Приложение 2
к решению маслихата
от 22 июня 2018 года
№ 193
Приложение 2
к Правилам о дополнительном
регламентировании проведения
собраний, митингов, шествий,
пикетов и демонстраций
Маршруты проведения шествий и демонстраций
№ п/п
Маршруты проведения шествий и демонстраций
1.
Пересечение улиц Республика – Б. Майлина до площади по улице Тәуелсіздік в селе Тарановское
2.
Пересечение улиц Республика – Темирбаева до стадиона "Юность" по улице Темирбаева в селе Тарановское

Мәслихаттың 2016 жылғы 16 мамырдағы № 29 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 193 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 шілдеде № 7945 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 19 тамыздағы № 406 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 19.08.2020 № 406 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 23 қаңтардағы 2001 жылғы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 16 мамырдағы № 29 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6480 тіркелген, 2016 жылғы 14 шілдеде "Маяк" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Ж. Курмангалиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сапабеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Таран ауданы әкімдігінің
ішкі саясат бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_____________ Ж. Калимова
2018 жылғы "22" маусым
Мәслихаттың
2018 жылғы 22 маусымдағы
№ 193 шешіміне
1-қосымша
Жиналыстар, митингiлер,
шерулер, пикеттер және
демонстрациялар өткізуді
қосымша реттеу туралы
қағидаларына 1-қосымша
Жиналыстар және митингiлер өткізу орындары
№ р/с
Жиналыстар және митингiлер өткізу орындары
1.
Таран ауылының Тәуелсіздік көшесіндегі алаңы
2.
Таран ауылының Темірбаев көшесіндегі "Юность" стадионы
Мәслихаттың
2018 жылғы 22 маусымдағы
№ 193 шешіміне
2-қосымша
Жиналыстар, митингiлер,
шерулер, пикеттер және
демонстрациялар өткізуді
қосымша реттеу туралы
қағидаларына 2-қосымша
Шерулер және демонстрациялар өткізу маршруттары
№ р/с
Шерулер және демонстрациялар өткізу маршруттары
1.
Республика – Б. Майлин көшелерінің қиылысы Таран ауылының Тәуелсіздік көшесіндегі алаңына дейін
2.
Республика – Темірбаев көшелерінің қиылысы Таран ауылының Темірбаев көшесіндегі "Юность" стадионына дейін