О внесении изменений в решение маслихата от 13 декабря 2017 года № 166 "О районном бюджете Узункольского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 5 мая 2018 года № 200. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 мая 2018 года № 7776. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 13 декабря 2017 года № 166 "О районном бюджете Узункольского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7439, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2632516,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 560486,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9142,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала –2490,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2060398,2 тысяч тенге;
2) затраты – 2655578,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7989,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18038,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10049,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -31050,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31050,3 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 16856,0 тысяч тенге;
возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 1266,0 тысяч тенге;
краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных учебных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 10837,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 166 "Ұзынкөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 5 мамырдағы № 200 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 мамырда № 7776 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 166 "Ұзынкөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7439 тіркелген, 2018 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2632516,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 560486,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9142,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2490,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2060398,2 мың теңге;
2) шығындар – 2655578,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7989,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 18038,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 10049,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -31050,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31050,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
сандық білім беру инфрақұрылымын құруға 16856,0 мың теңге сомасында;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту 2017–2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде оралмандар және қоныс аударушылар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарын өтеуге 1266,0 мың теңге сомасында;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту 2017–2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтардағы оқуды қосқанда еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқуды 10837,0 мың теңге сомасында;

средний ремонт автомобильных дорог районного значения в сумме 128112,2 тысяч тенге;
капитальный ремонт здания районного Дома культуры в сумме 50000,0 тысяч тенге;
установление и пропашку административных границ в сумме 1689,0 тысяч тенге;
проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 4048,0 тысяч тенге;
утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме 3168,0 тысяч тенге;
подключение организаций образования к высокоскоростному интернету в сумме 16131,0 тысяча тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 11653,0 тысячи тенге;
внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения в сумме 3765,0 тысяч тенге;
развитие рынка труда в сумме 16990,0 тысяч тенге;
доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам в сумме 5469,0 тысяч тенге;
доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника в сумме 2416,0 тысяч тенге;
реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы в сумме 3651,0 тысяча тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель очередной сессии А. Рогозин
Секретарь районного маслихата А. Бараншина
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел финансов Узункольского района"
_________________________ У. Наурузбаева
СОГЛАСОВАНО
Заведующая сектором бюджетного отдела
государственного учреждения "Отдел
экономики и бюджетного планирования
Узункольского района"
________________________ Г. Бобрешова
Приложение 1
к решению маслихата
от 5 мая 2018 года № 200
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 декабря 2017 года № 166
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа жөндеуге 128112,2 мың теңге сомасында;
аудандық мәдениет Үйі ғимаратын күрделі жөндеуге 50000,0 мың теңге сомасында;
әкімшілік шекараларды белгілеу және қазып салуға 1689,0 мың теңге сомасында;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 4048,0 мың теңге сомасында;
инсинераторларды пайдалана отырып биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға 3168,0 мың теңге сомасында;
білім беру ұйымдарын жоғары жылдамдықтағы интернетке қосуға 16131,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 11653,0 мың теңге сомасында;
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге 3765,0 мың теңге сомасында;
еңбек нарығын дамытуға 16990,0 мың теңге сомасында;
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 5469,0 мың теңге сомасында;
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 2416,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012–2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға 3651,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессиясының төрағасы А. Рогозин
Аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ У. Наурузбаева
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бюджет бөлімі
секторының меңгерушісі
______________________ Г. Бобрешова
Мәслихаттың
2018 жылғы 5 мамырдағы
№ 200 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 166 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

50000,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
10798,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6324,5
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4474,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
81104,0
1
Сельское хозяйство
63090,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14532,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14532,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
48558,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11331,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
477,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
691,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
4048,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
210,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
31801,0
6
Земельные отношения
11117,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11117,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9428,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1689,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
6897,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
6897,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6897,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13728,2
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13728,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13728,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8728,2
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

50000,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
10798,5
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6324,5
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4474,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
81104,0
1
Ауыл шаруашылығы
63090,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14532,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14532,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
48558,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11331,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
477,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
691,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
4048,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөнiндегi iс-шараларды өткізу
210,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
31801,0
6
Жер қатынастары
11117,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11117,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9428,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1689,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
6897,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
6897,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
6897,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13728,2
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13728,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13728,2
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8728,2
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу