О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2017 года № 198 "О бюджетах сельских округов Федоровского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 4 июня 2018 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 июня 2018 года № 7841. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 25 декабря 2017 года № 198 "О бюджетах сельских округов Федоровского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7482, опубликовано 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 36849,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4805,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 95,7 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 31949,0 тысячи тенге;
2) затраты – 36849,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа Федоровского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 155853,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 58394,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 16966,2 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысячи тенге;
поступление трансфертов – 80493,0 тысяч тенге;
2) затраты – 155853,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";

Мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 198 "Федоров ауданы ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2018 жылғы 4 маусымдағы № 243 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 маусымда № 7841 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 198 "Федоров ауданы ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7482 тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36849,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4805,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 95,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 31949,0 мың теңге;
2) шығындар – 36849,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 155853,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 58394,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16966,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 80493,0 мың теңге;
2) шығындар – 155853,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";