О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 215/30 "О Павлодарском городском бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10 октября 2018 года № 312/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 октября 2018 года № 6086
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 215/30 "О Павлодарском городском бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5769, опубликованное 5 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "67 086 674" заменить цифрами "67 856 548";
цифры "16 658 149" заменить цифрами "17 428 023";
в подпункте 2) цифры "69 418 200" заменить цифрами "70 188 074";
в пункте 9 цифры "14 166" заменить цифрами "13 686";
пункт 9-1 изложить в следующей редакции:
"9-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год объемы целевых трансфертов бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел в том числе:
14 685 тысяч тенге - на приобретение и содержание автобуса для подвоза детей в поселке Ленинский;
15 396 тысяч тенге - на проведение среднего ремонта внутрипоселковых дорог улицы Маслозоводская в поселке Ленинский;
15 221 тысяч тенге - на освещение улиц и обслуживание опор уличного освещения поселка Ленинский;
11 201 тысяч тенге - на обеспечение санитарии, содержание мест захоронений и погребение безродных в селе Жетекши;
28 251 тысяч тенге - на текущие и капитальные расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов поселка, сельского округа и села;
14 600 тысяч тенге – на содержание сетей электроснабжения селу Павлодарское;
390 тысяч тенге – на текущий ремонт кабинета клуба в селе Долгое Кенжекольского сельского округа;
326 тысяч тенге – на текущий ремонт объектов дошкольного воспитания и обучения Кенжекольскому сельскому округу.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.

Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 215/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 312/42 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қазанда № 6086 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 215/30 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5769 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"67 086 674" сандары "67 856 548" сандарымен ауыстырылсын;
"16 658 149" сандары "17 428 023" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "69 418 200" сандары "70 188 074" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта "14 166" сандары "13 686" сандарымен ауыстырылсын;
9-1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9-1. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте кент, ауылдық округ және кейбір ауылдардың бюджеттеріне нысаналы трансферттер көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
Ленин кентінде балаларды тасымалдауға арналған автобусты сатып алуға және күтіп ұстауға - 14 685 мың теңге;
Ленин кентінде Маслозаводская көшесінің кентішілік жолдарын орташа жөндеуден өткізуге - 15 396 мың теңге;
Ленин кентінің көшелерін жарықтандыру және көше жарығының тіректеріне қызмет көрсетуге - 15 221 мың теңге;
Жетекші ауылында санитарияны қамтамасыз ету, жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеуге - 11 201 мың теңге;
Кент, ауылдық округ және ауыл әкімдері аппараттарының қызметін қамтамасыз ету бойынша ағымдағы және күрделі шығыстарына - 28 251 мың теңге;
Павлодар ауылына электрмен жабдықтау желілерін ұстауға - 14 600 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінің Долгое ауылында клуб кабинетін ағымдағы жөндеуге – 390 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округіне мектепке дейінгі тәрбие және оқыту объектілерін ағымдағы жөндеуге - 326 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

87151
005
Государственная адресная социальная помощь
87151
464
Отдел образования района (города областного значения)
17572
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
17572
2
Социальная помощь
1654981
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1652812
002
Программа занятости
371687
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3968
006
Оказание жилищной помощи
31863
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
295003
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
14391
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
111735
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
142999
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
45208
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
580911
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
55047
464
Отдел образования района (города областного значения)
2169
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2169
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
339646
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
339646
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
79126
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1600
021
Капитальные расходы государственного органа
600
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
11411
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
56329
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
188780
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

87151
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
87151
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17572
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
17572
2
Әлеуметтiк көмек
1654981
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1652812
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
371687
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3968
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
31863
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
295003
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
14391
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
111735
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
142999
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
45208
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
580911
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
55047
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2169
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2169
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
339646
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
339646
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79126
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1600
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
11411
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
56329
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
188780
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары