О внесении изменений и дополнения в решение Экибастузского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 201/25 "Об Экибастузском городском бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 5 апреля 2018 года № 230/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 апреля 2018 года № 5956
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 201/25 "Об Экибастузском городском бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5761, опубликованное 4 января 2018 года в газете "Отарқа" и 4 января 2018 года в газете "Голос Экибастуза") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "21 708 597" заменить цифрами "22 715 914";
цифры "71 966" заменить цифрами "75 244";
цифры "50 583" заменить цифрами "351 723";
цифры "3 259 643" заменить цифрами "3 962 542";
в подпункте 2) цифры "25 928 415" заменить цифрами "26 667 467";
в подпункте 3):
цифры "-555 559" заменить цифрами "-256 014";
цифры "569 989" заменить цифрами "270 444";
в подпункте 4):
цифры "24 959" заменить цифрами "-6 776";
цифры "68 860" заменить цифрами "100 595";
в подпункте 5) цифры "- 3 689 218" заменить цифрами "- 3 688 763";
в подпункте 6) цифры "3 689 218" заменить цифрами "3 688 763";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты бюджетам поселков в общей сумме 51700 тысяч тенге, в том числе:
поселок Солнечный:
700 тысяч тенге - на командировочные расходы по переподготовке вновь принятых государственных служащих;
поселок Шидерты:
31 000 тысяч тенге - на ремонт объектов культуры;
20 000 тысяч тенге - на проведение капитального, среднего и текущего ремонта внутрипоселковых автомобильных дорог.";
пункт 9 исключить;
приложения 1, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" № 201/25 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 230/27 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 сәуірде № 5956 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5761 болып тіркелген, 2018 жылғы 4 қаңтардағы "Отарқа" газетінде және 2018 жылғы 4 қаңтардағы "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) № 201/25 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"21 708 597" деген сандар "22 715 914" деген сандармен ауыстырылсын;
"71 966" деген сандар "75 244" деген сандармен ауыстырылсын;
"50 583" деген сандар "351 723" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 259 643" деген сандар "3 962 542" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "25 928 415" деген сандар "26 667 467" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"-555 559" деген сандар "-256 014" деген сандармен ауыстырылсын;
"569 989" деген сандар "270 444" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"24 959" деген сандар "-6 776" деген сандармен ауыстырылсын;
"68 860" деген сандар "100 595" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-3 689 218" деген сандар "-3 688 763" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "3 689 218" деген сандар "3 688 763" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 5-1- тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2018 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде поселкелер бюджеттеріне жалпы 51700 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
Солнечный поселкесі:
700 мың теңге - жаңадан қабылданған мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау бойынша іссапар шығындарына;
Шідерті поселкесі:
31 000 мың теңге - мәдениет объектілерін жөндеуге;
20 000 мың теңге - поселкеішілік автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге.";
9-тармақ жойылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии К. Турлыбеков
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 5 апреля 2018 года № 230/27
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 26 декабря 2017 года

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Турлыбеков
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2018 жылғы
5 сәуірдегі № 230/27 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2017
жылғы 26 желтоқсандағы

218 143
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника, в том числе:
26 581
- доплаты учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
25 921
- расходы на замещение на период обучения основного сотрудника
660
на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе, в том числе:
55 918
- размещение государственного социального заказа (в условиях полустационара)
44 599
- на оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
11 319
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе:
63 255
- на частичное субсидирование заработной платы
26 667
- на молодежную практику
26 456
- предоставление субсидий на переезд оралманов и переселенцев
10 132
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
45 691
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
40 472
- оказание услуг специалиста жестового языка
5 219
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
8 655
на выплату государственной адресной социальной помощи
15 733
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
2 310
2.2.
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
2 235 576
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения
280 806
- на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего образования
50 000
- на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
619 761
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 285 009

218 143
тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемеақы төлеуге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемеақы төлеуге, соның ішінде:
26 581
- тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемеақы
25 921
- оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін шығыстар
660
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға, соның ішінде:
55 918
- мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру (жартылай стационар жағдайында)
44 599
- тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнайы әлеуметтік қызметтер көрсетуге
11 319
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
63 255
- жалақыны ішінара субсидиялауға
26 667
- жастар тәжірибесіне
26 456
- оралмандар мен көшіп келгендерге көшуге субсидия беру
10 132
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар Жоспарын іске асыруға, соның ішінде:
45 691
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын арттыру
40 472
- ым тілі маманының көрсетілетін қызметтері
5 219
халықты жұмыспен қамту Орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
8 655
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
15 733
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
2 310
2.2.
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
2 235 576
- сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
280 806
- бастауыш, негізгі орта және жалпы білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
50 000
- инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайғастыруға
619 761
- ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
1 285 009