О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 201/25 "Об Экибастузском городском бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 7 июня 2018 года № 260/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 июня 2018 года № 5999
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 201/25 "Об Экибастузском городском бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5761, опубликованное 4 января 2018 года в газете "Отарқа" и 4 января 2018 года в газете "Голос Экибастуза") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "22 715 914" заменить цифрами "24 742 601";
цифры "18 326 405" заменить цифрами "18 319 958";
цифры "75 244" заменить цифрами "81 691";
цифры "3 962 542" заменить цифрами "5 989 229";
в подпункте 2) цифры "26 667 467" заменить цифрами "28 705 679";
в подпункте 3):
цифры "-256 014" заменить цифрами "507 986";
цифры "14 430" заменить цифрами "778 430";
в подпункте 4):
цифры "-6 776" заменить цифрами "-18 301";
цифры "93 819" заменить цифрами "82 294";
в подпункте 5) цифры "-3 688 763" заменить цифрами "-4 452 763";
в подпункте 6) цифры "3 688 763" заменить цифрами "4 452 763";
2. Приложения 1, 5, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Нурпеисов
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 07 июня 2018 года № 260/31
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХХV сессия,

Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" № 201/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 7 маусымдағы № 260/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 маусымда № 5999 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5761 болып тіркелген, 2018 жылғы 4 қаңтардағы "Отарқа" газетінде және 2018 жылғы 4 қаңтардағы "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) № 201/25 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"22 715 914" деген сандар "24 742 601" деген сандарымен ауыстырылсын;
"18 326 405" деген сандар "18 319 958" деген сандарымен ауыстырылсын;
"75 244" деген сандар "81 691" деген сандарымен ауыстырылсын;
"3 962 542" деген сандар "5 989 229" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "26 667 467" деген сандар "28 705 679" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"-256 014" деген сандар "507 986" деген сандарымен ауыстырылсын;
"14 430" деген сандар "778 430" деген сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"-6 776" деген сандар "-18 301" деген сандарымен ауыстырылсын;
"93 819" деген сандар "82 294" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-3 688 763" деген сандар "-4 452 763" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "3 688 763" деген сандар "4 452 763" деген сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5, 7, 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Нурпеисов
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Құспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2018 жылғы 07
маусымдағы № 260/31 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Байетский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Железнодорожный сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Бәйет ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Темiржол ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

35 106
- субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья и оплату коммунальных услуг
17 388
- краткосрочное профессиональное обучение
17 718
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой
2 664
на подготовку и участие в спортивных соревнованиях по футболу
100 000
на приобретение служебного автотранспорта акимам сел, поселков, сельских округов, в рамках внедрения четвертого уровня бюджета
7 500
финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
702 899
1.2.
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
635 040
на развитие системы водоснабжения и водоотведения
70 202
на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего образования
56 663
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
321 253
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
186 922
2.
Всего целевых трансфертов из республиканского бюджета:
4 480 406
2.1.
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
1 293 600
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника, в том числе:
29 288
- доплаты учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
23 071
- расходы на замещение на период обучения основного сотрудника
6 217
на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе, в том числе:
55 918
- размещение государственного социального заказа (в условиях полустационара)
44 599
- на оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
11 319
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе:
63 255
- на частичное субсидирование заработной платы
26 667
- на молодежную практику
26 456
- предоставление субсидий на переезд оралманов и переселенцев
10 132
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
45 392
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
40 472
- оказание услуг специалиста жестового языка
4 920
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
8 602
на выплату государственной адресной социальной помощи
15 733
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
2 310
на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования

35 106
тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеуге және коммуналдық қызметтерді төлеуге субсидия беру
17 388
- қысқа мерзімді кәсіби оқыту
17 718
бруцеллез ауруына шалдыққан, санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының құнын өтеуге
2 664
футболдан спорт жарыстарына дайындыққа және қатысуға
100 000
ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдеріне бюджеттің төртінші деңгейін енгізу шеңберінде қызметтік автокөлік сатып алуға
7 500
көлік инфрақұрылымының басымдықты жобаларын қаржыландыру
702 899
1.2.
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
635 040
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
70 202
бастауыш, негізгі орта және жалпы білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
56 663
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
321 253
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайғастыруға
186 922
2.
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
4 480 406
2.1.
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
1 293 600
тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемеақы төлеуге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемеақы төлеуге, соның ішінде:
29 288
- тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемеақы
23 071
- оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін шығыстар
6 217
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға, соның ішінде:
55 918
- мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру (жартылай стационар жағдайында)
44 599
- тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнайы әлеуметтік қызметтер көрсетуге
11 319
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
63 255
- жалақыны ішінара субсидиялауға
26 667
- жастар тәжірибесіне
26 456
- оралмандар мен көшіп келгендерге көшуге субсидия беру
10 132
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар Жоспарын іске асыруға, соның ішінде:
45 392
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын арттыру
40 472
- ым тілі маманының көрсетілетін қызметтері
4 920
халықты жұмыспен қамту Орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
8 602
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
15 733
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
2 310
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге

31 440
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
338 763
финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
702 899
2.2.
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
3 186 806
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения
280 806
- на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего образования
600 000
- на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 046 186
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 259 814
Приложение 4
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 07 июня 2018 года № 260/31
Приложение 8
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХХV сессия,
VI созыв) от 26 декабря 2017
года № 201/25
Распределение сумм бюджетных кредитов
по администраторам бюджетных программ на 2018 год
№ п/п
Наименование администраторов бюджетных программ/назначение бюджетных кредитов
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
Всего:
778 430
1
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14 430
для реализации мер социальной поддержки специалистов
14 430
2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
764 000
на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
764 000

31 440
жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
338 763
көлік инфрақұрылымының басымдықты жобаларын қаржыландыру
702 899
2.2.
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
3 186 806
- сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
280 806
- бастауыш, негізгі орта және жалпы білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
600 000
- инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайғастыруға
1 046 186
- ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
1 259 814
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2018 жылғы 07
маусымдағы № 260/31 шешіміне
4-қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2017 жылғы 26
желтоқсандағы (VІ шақырылған
кезекті ХХV сессия)
№ 201/25 шешіміне
8-қосымша
2018 жылға арналған бюджеттік кредиттердің
сомаларын бағдарламалар әкімшілеріне үлестіру
№ қ/н
Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің атауы/бюджеттік кредиттердің мақсаты
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
Барлығы:
778 430
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14 430
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
14 430
2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмі
764 000
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына
764 000