О признании утратившим силу постановления акимата города Экибастуза от 12 марта 2015 года № 265/3 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел внутренней политики акимата города Экибастуза"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 6 августа 2018 года № 741. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 августа 2018 года № 6044
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Экибастуза от 12 марта 2015 года № 265/3 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел внутренней политики акимата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4408, опубликовано 09 апреля 2015 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза").
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима города Экибастуза Н. НефҰдова

Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 265/3 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2018 жылғы 6 тамыздағы № 741 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 тамызда № 6044 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 265/3 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4408 болып тіркелген, 2015 жылғы 09 сәуірде "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласы әкімінің
міндетін атқарушы Н. НефҰдова