Об Экибастузском городском бюджете на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 25 декабря 2018 года № 322/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 декабря 2018 года № 6195
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый Экибастузский городской бюджет на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 562 620 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 441 679 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 167 647 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 710 813 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 242 481 тысячи тенге;
2) затраты – 29 353 393 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 88 485 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 292 392 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 203 907 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9 303 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 30 000;
поступления от продажи финансовых активов государства – 20 697 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 111 439 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -111 439 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 05.04.2019 № 340/41 (вводится в действие с 01.01.2019); от 02.08.2019 № 366/46 (вводится в действие с 01.01.2019); от 07.11.2019 № 384/49 (вводится в действие с 01.01.2019); от 27.11.2019 № 404/50 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть на 2019 год нормативы отчислений в областной бюджет:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 51,5 процентов;
2) по социальному налогу – 51,5 процентов.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 05.04.2019 № 340/41 (вводится в действие с 01.01.2019); от 27.11.2019 № 404/50 (вводится в действие с 01.01.2019).

2019 - 2021 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 322/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 6195 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған 2019 - 2021 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 562 620 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 441 679 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 167 647 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 710 813 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13 242 481 мың теңге;
2) шығындар – 29 353 393 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 88 485 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 292 392 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 203 907 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 9 303 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 30 000;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 20 697 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 111 439 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -111 439 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 05.04.2019 № 340/41 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.08.2019 № 366/46 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.11.2019 № 384/49 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.11.2019 № 404/50 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылға арналған облыстық бюджетке аударым нормативтері ескерілсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы және шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 51,5 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 51,5 пайыз.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 05.04.2019 № 340/41 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.11.2019 № 404/50 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

3. Учесть на 2019 год нормативы отчислений в Экибастузский городской бюджет:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 48,5 процентов;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100,0 процентов;
3) по социальному налогу – 48,5 процентов.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 05.04.2019 № 340/41 (вводится в действие с 01.01.2019); от 02.08.2019 № 366/46 (вводится в действие с 01.01.2019); от 27.11.2019 № 404/50 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2019 год бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 3 916 338 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселков, в том числе:
на 2019 год:
поселок Солнечный – 103 347 тысяч тенге;
поселок Шидерты – 69 384 тысяч тенге;
на 2020 год:
поселок Солнечный – 106 627 тысяч тенге;
поселок Шидерты – 72 526 тысяч тенге;
на 2021 год:
поселок Солнечный – 107 256 тысяч тенге;
поселок Шидерты – 72 740 тысяч тенге.
5-1. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты бюджетам поселков в общей сумме 10 301 тысяча тенге, в том числе:
поселок Солнечный:
1 500 тысяч тенге - на содержание улично-дорожной сети в летний период;
поселок Шидерты:
440 тысяч тенге - на текущий ремонт теневых навесов ясли-сада № 11 "Карлыгаш";
8 000 тысяч тенге - на укрепление материально-технической базы объектов культуры;
361 тысяча тенге - на приобретение имущества в коммунальную собственность.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 05.04.2019 № 340/41 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 07.11.2019 № 384/49 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, передаваемые в бюджет поселков на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий, в сумме 37 313 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 02.08.2019 № 366/46 (вводится в действие с 01.01.2019).

3. 2019 жылға Екібастұз қалалық бюджетке аударым нормативтері ескерілсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы және шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 48,5 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 100,0 пайыз;
3) әлеуметтік салық бойынша – 48,5 пайыз.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 05.04.2019 № 340/41 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.08.2019 № 366/46 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.11.2019 № 404/50 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2019 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде облыстық бюджетке бюджеттік алымдар сомасы 3 916 338 мың теңгеге қарастырылсын.
5. Екібастұз қалалық бюджетте поселкелердің бюджеттеріне берілетін, бюджеттік субвенциялардың көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
2019 жылға арналған:
Солнечный поселкесі – 103 347 мың теңге;
Шідерті поселкесі – 69 384 мың теңге;
2020 жылға арналған:
Солнечный поселкесі – 106 627 мың теңге;
Шідерті поселкесі – 72 526 мың теңге;
2021 жылға арналған:
Солнечный поселкесі – 107 256 мың теңге;
Шідерті поселкесі – 72 740 мың теңге.
5-1. 5-1. 2019 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде поселкелер бюджеттеріне жалпы 10 301 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
Солнечный поселкесі:
1 500 мың теңге - жазғы кезде көше-жол желілерін ұстауға;
Шідерті поселкесі:
440 мың теңге - № 11 "Қарлығаш" бөбекжай-бақшасының көлеңке қалқаларын ағымдағы жөндеуге;
8 000 мың теңге - мәдениет нысандарының материалды-техникалық базасын нығайтуға;
361 мың теңге - коммуналдық меншікке мүлік сатып алуға.
Ескерту. Шешім 5-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 05.04.2019 № 340/41 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 07.11.2019 № 384/49 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте поселкелер бюджетіне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 37 313 мың теңге сомада қарастырылсын.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 02.08.2019 № 366/46 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6-1. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, передаваемые в бюджет поселков на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 2 752 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 02.08.2019 № 366/46 (вводится в действие с 01.01.2019).
6-2. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета, передаваемые в бюджет поселков на питание детей дошкольных организаций из многодетных и малообеспеченных семей в сумме 4 596 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-2 в соответствии с решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 02.08.2019 № 366/46 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть в 2019 году повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Экибастуза на 2019 год в сумме 62 368 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменением, внесенным решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 07.11.2019 № 384/49 (вводится в действие с 01.01.2019); от 27.11.2019 № 404/50 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения Экибастузского городскогобюджета на 2019 год, согласно приложению 4.
10. Утвердить перечень бюджетных программ сел, сельских округов на 2019 год согласно приложению 5.

6-1. 2019 жылға Екібастұз қалалық бюджетте поселкелер бюджетіне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 2 752 мың теңге сомада қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 6-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 02.08.2019 № 366/46 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-2. 2019 жылға Екібастұз қалалық бюджетте поселкелер бюджетіне көп балалы және аз қамтылған отбасылардан шыққан мектепке дейінгі ұйымдардың балаларын тамақтандыруға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 4 596 мың теңге сомада қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 6-2 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 02.08.2019 № 366/46 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда 2019 жылы жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар қарастырылсын.
8. Екібастұз қаланың жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 62 368 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 07.11.2019 № 384/49 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.11.2019 № 404/50 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. 4-қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
10. 5-қосымшаға сәйкес ауылдардың, ауылдық округтердің 2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.

11. Утвердить распределение сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2019 год согласно приложению 6.
12. Учесть в Экибастузском городском бюджете на 2019 год целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 7.
13. Учесть в Экибастузском городском бюджете на 2019год бюджетные кредиты, выделенные из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 8.
14. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.

11. 6-қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер сомасын бөлінуін бекітілсін.
12. 7-қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.
13. 8-қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген бюджеттік кредиттер ескерілсін.
14. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 5
к решению Экибастузского
городского маслихата от 25
декабря 2018 года № 322/37
Перечень бюджетных программ сел, сельских округов на 2019 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 02.08.2019 № 366/46 (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Аккольский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Байетский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Железнодорожный сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Село имени академика Алькея Маргулана
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2018
жылғы 25 желтоқсандағы
№ 322/37 шешіміне
5-қосымша
2019 жылға арналған ауыл, ауылдық округтердің
бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 02.08.2019 № 366/46 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Кiшi функция
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Ақкөл ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Бәйет ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Темiржол ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

100 938
на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего образования
55 329
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
509 125
на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
152 817
на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
178 354
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
75 613
на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
30 000
2.
Всего целевых трансфертов из республиканского бюджета:
10 996 327
2.1.
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
6 361 771
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях, в том числе:
55 191
- размещение государственного социального заказа (в условиях полустационара)
55 191
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек", в том числе:
359 223
- на частичное субсидирование заработной платы
29 528
- на молодежную практику
48 608
- предоставление субсидий на переезд оралманов и переселенцев
132 939
- гранты на реализацию новых бизнес идей (в том числе гранты на реализацию бизнес-идей в рамках "Года молодежи", для неполных и многодетных семей, инвалидов, а также многодетных, малообеспеченных семей, воспитывающих детей-инвалидов)
55 550
- субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья и оплату коммунальных услуг
92 598
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
22 968
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
18 467
- оказание услуг специалиста жестового языка
4 501
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
7 726
на выплату государственной адресной социальной помощи
499 551
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
10 274
на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
798 691
финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 794 013
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 519 820
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

100 938
бастауыш, негізгі орта және жалпы білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
55 329
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
509 125
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайғастыруға
152 817
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін реконструкциялау және (немесе) салуға
178 354
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
75 613
заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайтуға
30 000
2.
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
10 996 327
2.1.
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
6 361 771
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты
орналастыруға, соның ішінде:
55 191
- мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру (жартылай стационар жағдайында)
55 191
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" Мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
359 223
- жалақыны ішінара субсидиялауға
29 528
-жастар тәжірибесіне
48 608
- оралмандар мен көшіп келгендерге көшуге субсидия беру
132 939
- жаңа бизнес идеяларды іске асыруға гранттар (соның ішінде толық емес және көпбалалы отбасылар, мүгедектер, сондай-ақ көпбалалы, аз қамтылған мүгедек балаларды тәрбиелейтін үшін, "Жастар жылы" шеңберінде бизнес-идеяларды іске асыруға гранттар)
55 550
- тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеуге және коммуналдық қызметтерді төлеуге субсидия беру
92 598
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын
жақсарту жөніндегі іс-шаралар Жоспарын іске асыруға, соның ішінде:
22 968
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын арттыру
18 467
- ым тілі маманының көрсетілетін қызметтері
4 501
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
7 726
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
499 551
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
10 274
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
798 691
көлік инфрақұрылымының басымдықты жобаларын қаржыландыру
2 794 013
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 519 820
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының
жалақысын көтеруге

43 514
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
250 800
2.2.
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
4 134 556
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения
403 750
- на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего образования
497 929
- на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 090 252
- на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
572 671
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
889 436
- на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
680 518
2.3.
Трансферты на компенсацию потерь, в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы из республиканского бюджета:
500 000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог
500 000
3.
Всего целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан:
302 308
3.1.
Целевые текущие трансферты из Национального фонда Республики Казахстан:
302 308
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек", в том числе:
81 395
- краткосрочное профессиональное обучение
63 720
- гранты на реализацию бизнес-идей в рамках "Года молодежи", для неполных и многодетных семей, инвалидов, а также многодетных, малообеспеченных семей, воспитывающих детей-инвалидов
17 675
на выплату государственной адресной социальной помощи
220 913
Приложение 8
к решению Экибастузского
городского маслихата от 25
декабря 2018 года № 322/37
Распределение сумм бюджетных кредитов
по администраторам бюджетных программ на 2019 год
Сноска. Приложение 8 - в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 27.11.2019 № 404/50 (вводится в действие с 01.01.2019).
№ п/п
Наименование администраторов бюджетных программ/назначение бюджетных кредитов
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
Всего:
292 392
1
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
35 837
для реализации мер социальной поддержки специалистов
35 837
2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
256 555
на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
256 555

43 514
аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
250 800
2.2.
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
4 134 556
- сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
403 750
- бастауыш, негізгі орта және жалпы білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
497 929
- инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайғастыруға
1 090 252
- коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін реконструкциялау және (немесе) салуға
572 671
- ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
889 436
- моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
680 518
2.3.
Республикалық бюджеттен төмен ақы төленетін қызметкерлердің салық жүктемесін төмендетуге байланысты, олардың жалақысы мөлшерін көтеру үшін шығындарды өтеуге арналған трансферттер:
500 000
автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз етуге
500 000
3.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер барлығы:
302 308
3.1.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер:
302 308
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" Мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
81 395
- қысқа мерзімді кәсіби оқыту
63 720
- толық емес және көпбалалы отбасылар, мүгедектер, сондай-ақ көпбалалы, аз қамтылған мүгедек балаларды тәрбиелейтін үшін, "Жастар жылы" шеңберінде бизнес-идеяларды іске асыруға гранттар
17 675
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
220 913
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2018
жылғы 25 желтоқсандағы
№ 322/37 шешіміне
8-қосымша
2019 жылға арналған бюджеттік кредиттердің сомаларын
бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне үлестіру
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 27.11.2019 № 404/50 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Р/с №
Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің атауы/ бюджеттік кредиттердің мақсаты
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
Барлығы:
292 392
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
35 837
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
35 837
2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмі
256 555
жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына
256 555