О признании утратившим силу решения Актогайского районного маслихата от 3 марта 2016 года № 249/57 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Актогайского районного маслихата"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 12 января 2018 года № 153/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 января 2018 года № 5834
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актогайского районного маслихата от 3 марта 2016 года № 249/57 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Актогайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5024, опубликованное 2 апреля 2016 года в районных газетах "Ауыл тынысы", "Пульс села").
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на руководителя аппарата маслихата Актогайского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Ж. Таскенов
Секретарь маслихата Ж. Ш. Ташенев

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы "Ақтоғай аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 249/57 шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 153/27 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қаңтарда № 5834 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы "Ақтоғай аудандық мәслихат аппраты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 249/57 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5024 болып тіркелген, 2016 жылы 2 сәуірде аудандық "Ауыл тынысы", Пульс села" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Ж. Таскенов
Маслихат хатшысы Ж. Ш. Ташенев