О признании утратившим силу решения Баянаульского районного маслихата от 07 сентября 2015 года № 291/48 "О Регламенте Баянаульского районного маслихата"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 23 февраля 2018 года № 150/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 марта 2018 года № 5884
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Баянаульского районного маслихата (ХLVIII внеочередная сессия V созыва) от 7 сентября 2015 года № 291/48 "О Регламенте Баянаульского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 сентября 2015 года за № 4719, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 5 октября 2015 года, в районных газетах "Баянтау" 9 октября и 21 октября 2015 года).
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата Т. Қасен

Баянауыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 қыркүйектегі "Баянауыл аудандық мәслихатының Регламенті туралы" № 291/48 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 ақпандағы № 150/24 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 наурызда № 5884 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 қыркүйектегі (V сайланған ХLVIII кезектен тыс сессиясы) "Баянауыл аудандық мәслихатының Регламенті туралы" № 291/48 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 22 қыркүйегінде № 4719 болып тіркелген, 2015 жылғы 05 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылы 9 қазанда және 21 қазанда "Баянтау" аудандық газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Баянауыл аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен