О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 174/6 "О Железинском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 3 мая 2018 года № 220/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 мая 2018 года № 5979. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №174/6 "О Железинском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 декабря 2017 года № 5760, опубликованное в районных газетах "Родные просторы" 5 января 2018 года, "Туған өлке" 6 января 2018 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4950181" заменить цифрами "4890664";
цифры "4316581" заменить цифрами "4257064";
цифры "628231" заменить цифрами "628225";
цифры "3101" заменить цифрами "3107";
в подпункте 2) цифры "4924988" заменить цифрами "4920964";
в подпункте 5) цифры "-24592" заменить цифрами "-80085";
в подпункте 6) цифры "24592" заменить цифрами "80085".
приложения 1, 2, 3, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

Железин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 174/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 мамырдағы № 220/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 мамырда № 5979 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 174/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 5760 болып тіркелген, 2018 жылы 5 қаңтарда "Родные просторы", 2018 жылы 6 қаңтарда "Туған өлке" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"4950181" сандары "4890664" сандарымен ауыстырылсын;
"4316581" сандары "4257064" сандарымен ауыстырылсын;
"628231" сандары "628225" сандарымен ауыстырылсын;
"3101" сандары "3107" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4924988" сандары "4920964" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-24592" сандары "-80085" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "24592" сандары "80085" сандарымен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5 890
009
Развитие теплоэнергетической системы
5 890
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
104 828
1
Сельское хозяйство
80 116
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
21 004
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
20 724
006
Капитальные расходы государственного органа
280
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
254
010
Развитие объектов сельского хозяйства
254
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
58 858
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16 046
003
Капитальные расходы государственного органа
280
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2 630
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
994
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
37 536
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 372
6
Земельные отношения
11 693
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 693
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11 413
007
Капитальные расходы государственного органа
280
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
13 019
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13 019
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13 019
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 123
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 123
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17 123
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11 843
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5 890
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
5 890
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
104 828
1
Ауыл шаруашылығы
80 116
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
21 004
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 724
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
280
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
254
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
254
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
58 858
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 046
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
280
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 630
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
994
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
37 536
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 372
6
Жер қатынастары
11 693
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 693
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 413
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
280
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
13 019
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13 019
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
13 019
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 123
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 123
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17 123
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайландыру және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 843
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу