О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 97-20-6 "Об Иртышском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 6 апреля 2018 года № 123-24-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 апреля 2018 года № 5958
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 97-20-6 "Об Иртышском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5775, опубликовано 12 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 014 558" заменить цифрами "5 058 550";
цифры "4 514 400" заменить цифрами "4 558 392";
в подпункте 2) цифры "5 014 558" заменить цифрами "5 070 422";
в подпункте 3):
цифры "15 940" заменить цифрами "15 943";
цифры "25 253" заменить цифрами "25 256";
в подпункте 5) цифры "-15 940" заменить цифрами "-27 815";
в подпункте 6) цифры "15 940" заменить цифрами "27 815";
в пункте 4 цифры "10 003" заменить цифрами "6 003";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии И. Бенера
Секретарь Иртышского
районного маслихата Б. Шингисов
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата

Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Ертіс аудандық 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 97-20-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 123-24-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 сәуірде № 5958 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Ертіс аудандық 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 97-20-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5775 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"5 014 558" сандары "5 058 550" сандарымен ауыстырылсын;
"4 514 400" сандары "4 558 392" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "5 014 558" сандары "5 070 422" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"15 940" сандары "15 943" сандарымен ауыстырылсын;
"25 253" сандары "25 256" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-15 940" сандары "-27 815" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "15 940" сандары "27 815" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармағында "10 003" сандары "6 003" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы И. Бенера
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық мәслихатының