О бюджете села Иртышск на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 29 декабря 2018 года № 156-35-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 января 2019 года № 6216. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Иртышск на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2019 год, в следующих объемах:
1) доходы – 477 563 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 45 848 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 428 815 тысяч тенге;
2) затраты – 485 055 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7492;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7492.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Иртышского района Павлодарской области от 28.06.2019 № 180-41-6 (вводится в действие с 01.01.2019); от 04.12.2019 № 208-48-6 (вводится в действие с 01.01.2019).

2019 - 2021 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 156-35-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қаңтарда № 6216 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 156-35-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қаңтарда № 6216 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ КАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 477 563 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 45 848 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2900 мың теңге;
трансферттер түсімі – 428 815 мың теңге;
2) шығындар – 485 055 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -7492;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7492.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 28.06.2019 № 180-41-6 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.12.2019 № 208-48-6 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

2. Утвердить на 2019 год объем субвенции, передаваемой из Иртышского районного бюджета в бюджет села Иртышск в сумме 148 668 тысяч тенге.
3. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

2. 2019 жылға арналған Ертіс ауылының бюджетіне Ертіс аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 148 668 мың теңге сомасы бекітілсін.
3. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии М. Аушенов
Секретарь Иртышского
районного маслихата Б. Шингисов
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата от "29"
декабря 2018 года № 156-35-6
Бюджет села Иртышск на 2019 год
(с изменениями)

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Аушенов
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық
мәслихатының 2018
жылғы "29" желтоқсандағы
№ 156-35-6 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Ертіс ауылының бюджеті
(өзгерістермен)