О внесении изменений и дополнений в решение Качирского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 1/23 "О бюджете Песчанского и Теренкольского сельских округов на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 6 августа 2018 года № 1/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 августа 2018 года № 6043. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 1/23 "О бюджете Песчанского и Теренкольского сельских округов на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5795, опубликованное 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "129 836" заменить цифрами "131 607";
цифры "100" заменить цифрами "773";
цифры "124 357" заменить цифрами "125 455";
в подпункте 2) цифры "129 836" заменить цифрами "131 607";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "247 426" заменить цифрами "247 447";
цифры "2 800" заменить цифрами "4 411";
цифры "202 626" заменить цифрами "201 036";
в подпункте 2) цифры "247 426" заменить цифрами "247 447";
в пункте 4:
цифры "29 363" заменить цифрами "28 174";
цифры "7 500" заменить цифрами "6 697";
дополнить абзацами следующего содержания:
"1 000 тысяч тенге - на обеспечение санитарии сельских населенных пунктов в Песчанском сельском округе;
500 тысяч тенге - на расходы капитального характера в сфере культуры в Песчанском сельском округе.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Качир аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Песчан және Тереңкөл ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/23 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 тамыздағы № 1/32 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 тамызда № 6043 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Качир аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Песчан жене Тереңкөл ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/23 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5795 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"129 836" деген сандар "131 607" деген сандармен ауыстырылсын;
"100" деген сандар "773" деген сандармен ауыстырылсын;
"124 357" деген сандар "125 455" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "129 836" деген сандар "131 607" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшасында:
"247 426" деген сандар "247 447" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 800" деген сандар "4 411" деген сандармен ауыстырылсын;
"202 626" деген сандар "201 036" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "247 426" деген сандар "247 447" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта:
"29 363" деген сандар "28 174" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 500" деген сандар "6 697" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"1 000 мың теңге - Песчан ауылдық округінің ауылдық елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;
500 мың теңге - Песчан ауылдық округінің мәдениет саласындағы күрделі сипаттағы шығыстарға.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.