О внесении изменений и дополнения в решение Лебяжинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 123/20 "О Лебяжинском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 28 апреля 2018 года № 129/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 мая 2018 года № 5976
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 123/20 "О Лебяжинском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5763, опубликованное 3 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3411458" заменить цифрами "3532460";
цифры "5707" заменить цифрами "5711";
цифры "3031054" заменить цифрами "3152052";
в подпункте 2) цифры "3455907" заменить цифрами "3576909";
пункт 4 дополнить абзацем следующего содержания:
"на устройство тротуара из брусчатки на улицах Амангельды и А. Баймолдина в селе Акку 21367 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.

Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Лебяжі аудандық бюджеті туралы" № 123/20 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 129/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 мамырда № 5976 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Лебяжі аудандық бюджеті туралы" № 123/20 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5763 тіркелген, 2018 жылғы 3 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"3411458" сандары "3532460" сандарымен ауыстырылсын;
"5707" сандары "5711" сандарымен ауыстырылсын;
"3031054" сандары "3152052" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3455907" сандары "3576909" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармағы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"21367 мың теңге Аққу ауылында Амангелді және А. Баймолдин көшелеріндегі жаяу жолды тас төсеуіштен салуға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.