О внесении изменений в решение Лебяжинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 123/20 "О Лебяжинском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 15 июня 2018 года № 155/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 июля 2018 года № 6004
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 123/20 "О Лебяжинском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5763, опубликованное 3 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3532460" заменить цифрами "4120985";
цифры "374497" заменить цифрами "382182";
цифры "5711" заменить цифрами "8636";
цифры "200" заменить цифрами "335";
цифры "3152052" заменить цифрами "3729832";
в подпункте 2) цифры "3576909" заменить цифрами "4165434";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Лебяжі аудандық бюджеті туралы" № 123/20 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы № 155/28 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 6004 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Лебяжі аудандық бюджеті туралы" № 123/20 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5763 болып тіркелген, 2018 жылғы 3 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"3532460" сандары "4120985" сандарымен ауыстырылсын;
"374497" сандары "382182" сандарымен ауыстырылсын;
"5711" сандары "8636" сандарымен ауыстырылсын;
"200" сандары "335" сандарымен ауыстырылсын;
"3152052" сандары "3729832" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3576909" сандары "4165434" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.