О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского районного маслихата (30 очередная сессия, 5 созыв) от 27 февраля 2014 года № 30/227 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Павлодарского района"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 21 февраля 2018 года № 28/150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 февраля 2018 года № 5874. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 15 мая 2020 года № 71/315 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 15.05.2020 № 71/315 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (30 очередная сессия, 5 созыв) от 27 февраля 2014 года № 30/227 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Павлодарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3734, опубликованное в районных газетах "Заман тынысы", "Нива" от 20 марта 2014 года) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Павлодарского района, утвержденных указанным решением:
в пункте 9 подпункты 10-1), 10-2), 10-3) изложить в следующей редакции:
"10-1) граждане из числа получателей государственной адресной социальной помощи (далее – адресной помощи);
10-2) женщины, имеющие четырех и более несовершеннолетних детей из числа получателей адресной помощи;
10-3) семьи, имеющие четырех и более несовершеннолетних детей из числа получателей адресной помощи;";
пункт 9 дополнить подпунктом 10-5) следующего содержания:
"10-5) многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа" и "Күміс алқа";";
пункт 10 дополнить подпунктом 4-7) следующего содержания:

Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 30 кезекті сессиясы) 2014 жылғы 27 ақпандағы "Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және Павлодар ауданы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидаларын бекiту туралы" № 30/227 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 ақпандағы № 28/150 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 ақпанда № 5874 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 мамырдағы № 71/315 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 15.05.2020 № 71/315 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 30 кезекті сессиясы) 2014 жылғы 27 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Павлодар ауданы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 30/227 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3734 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 наурыздағы "Заман тынысы", "Нива" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешiммен бекiтiлген әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және Павлодар ауданы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидаларында:
9-тармақтың 10-1), 10-2), 10-3) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"10-1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек (бұдан әрі - атаулы көмек) алушылар ішіндегі азаматтар;
10-2) атаулы көмек алушылар ішінен төрт және одан да көп кәмелетке толмаған балалары бар әйелдер;
10-3) атаулы көмек алушылар ішінен төрт және одан да көп кәмелетке толмаған балалары бар отбасылар;";
9-тармақ келесі мазмұндағы 10-5) тармақшамен толықтырылсын:
"10-5) "Алтын алқа" және "Күміс алқа" алқаларымен наградталған көп балалы аналар";";
10-тармақ келесі мазмұндағы 4-7) тармақшамен толықтырылсын:

"4-7) для категории, указанной в подпункте 10-5) на возмещение суммы родительской платы в дошкольных организациях, на основании списков организаций реализующих дошкольное воспитание и обучение по фактическим затратам;";
в пункте 10 подпункты 6-1), 7-1) изложить в следующей редакции:
"6-1) единовременно на оплату обучения в высших учебных заведениях Республики Казахстан, а также в колледжах города Павлодара (выпускникам общеобразовательных школ текущего года не прошедших конкурс по присуждению образовательных грантов) в размере фактической стоимости обучения за учебный год;";
"7-1) единовременно на оплату обучения в высших учебных заведениях Республики Казахстан, а также в колледжах города Павлодара (выпускникам общеобразовательных школ текущего года не прошедших конкурс по присуждению образовательных грантов) в размере фактической стоимости обучения за учебный год;".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социальной сферы, законности, соблюдения прав граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Левченко
Секретарь маслихата А. Шайхимов

"4-7) 10-5) тармақшасында көрсетілген санат үшін іс жүзіндегі шығындар бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуды іске асыратын ұйымдардың тізімдері негізінде мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ана төлемақысы сомасын өтеуге;";
10-тармақтың 6-1), 7-1) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"6-1) Қазақстан Республикасының жоғарғы оқу орындарында, сондай-ақ Павлодар қаласының колледждерінде (ағымдағы жылғы жалпы білім беру мектептерінің мемлекеттік білім грантын тағайындау жөніндегі конкурстан өтпеген түлектері) оқу үшін төлеуге оқу жылы үшін оқудың нақты бағасы мөлшерінде бір рет;";
"7-1) Қазақстан Республикасының жоғарғы оқу орындарында, сондай-ақ Павлодар қаласының колледждерінде (ағымдағы жылғы жалпы білім беру мектептерінің мемлекеттік білім грантын тағайындау жөніндегі конкурстан өтпеген түлектері) оқу үшін төлеуге оқу жылы үшін оқудың нақты бағасы мөлшерінде бір рет;".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала, заңдылық, азаматтардың құқығын сақтау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Левченко
Мәслихат хатшысы А. Шайхимов