О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского районного маслихата от 27 февраля 2014 года № 30/227 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Павлодарского района"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 8 августа 2018 года № 36/189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 сентября 2018 года № 6055. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 15 мая 2020 года № 71/315 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 15.05.2020 № 71/315 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 27 февраля 2014 года № 30/227 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Павлодарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3734, опубликованное 20 марта 2014 года в районных газетах "Заман тынысы", "Нива") следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Павлодарского района, утвержденных указанным решением:
в пункте 2 подпункт 8) изложить в следующей редакции:
"уполномоченная организация – отдел Павлодарского района по социальному обеспечению филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Павлодарской области;";
в пункте 9 подпункт 10-4) изложить в следующей редакции:
"безработные, состоявшие на учете в уполномоченном органе на момент смерти; лица предпенсионного возраста не работавшие за два года до выхода на пенсию, независимо от регистрации в уполномоченном органе на момент смерти;";
пункт 9 дополнить подпунктами 13), 14) следующего содержания:

Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы "Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және Павлодар ауданы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидаларын бекiту туралы" № 30/227 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы № 36/189 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қыркүйекте № 6055 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 мамырдағы № 71/315 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 15.05.2020 № 71/315 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Павлодар ауданы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айкындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 30/227 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3734 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 наурызда "Заман тынысы", "Нива" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешiммен бекiтiлген әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және Павлодар ауданы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидаларында:
2-тармақтың 8) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"уәкілетті ұйым – "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Павлодар облысы бойынша филиалының әлеуметтік қамтамасыз ету жөніндегі Павлодар ауданының бөлімі;";
9-тармақтың 10-4) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"қайтыс болған уақытта уәкілетті органда есепте тұрған жұмыссыздар; қайтыс болған уақытта уәкілетті органда тіркелуіне қарамастан зейнеткерлікке шыққанға дейін екі жыл жұмыс істемеген зейнеткер жасы алдындағы тұлғалар;";
9-тармақ келесі мазмұндағы 13), 14) тармақшалармен толықтырылсын:

"13) одинокие и одиноко проживающие лица, достигшие пенсионного возраста;
14) лица, ставшие инвалидами вследствие катастрофы на Чернобыльской АЭС и других радиационных катастроф и аварий на объектах гражданского или военного назначения, испытания ядерного оружия, и их дети, инвалидность которых генетически связана с радиационным облучением одного из родителей.";
пункт 10 дополнить подпунктом 2-12) следующего содержания:
"2-12) для категорий, указанных в подпунктах 2-1), 3-2), 3-3), 4), 10-1), 10-2), 10-3), 13) пункта 9 на установку датчиков угарного газа и газоанализаторов, в размере 3000 тенге на основании заявления в уполномоченный орган или акиму села, сельского округа с приложением документов, указанных в подпунктах 1), 2) пункта 14 настоящих Правил;";
в подпункте 3-1) пункта 10 после цифр "2-3)" дополнить цифрами "14)";
в подпункте 4-3) пункта 10 после цифр "2-3)" дополнить цифрами "14)".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социальной сферы, законности, соблюдения прав граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Калышбеков
Секретарь маслихата А. Шайхимов

"13) жалғыз және жалғыз тұратын зейнеткерлік жасқа толған азаматтар;
14) Чернобыль АЭС-iндегi апаттың, азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектiлердегi басқа да радиациялық апаттар мен авариялардың, ядролық қаруды сынаудың салдарынан мүгедек болған адамдар, сондай-ақ ата-анасының бiрiнiң радиациялық сәуле алуы себебiнен генетикалық жағынан мүгедек болып қалған олардың балалары.";
10-тармақ келесі мазмұндағы 2-12) тармақшамен толықтырылсын:
"2-12) 9-тармақтың 2-1), 3-2), 3-3), 4), 10-1), 10-2), 10-3), 13) тармақшаларында көрсетілген санаттар үшін орнату датчиктер улы газ және газ талдағыштар осы қағидалардың 14-тармағының 1), 2) тармақшаларында көрсетілген құжаттарды қоса берумен уәкілетті органға немесе ауыл, ауылдық округ әкіміне өтініш негізінде 3000 (үш мың) теңге дейінгі мөлшерде;";
10-тармақтың 3-1) тармақшасында "2-3)" сандарынан кейін "14)" сандарымен толықтырылсын";
10-тармақтың 4-3) тармақшасында "2-3)" сандарынан кейін "14)" сандарымен толықтырылсын".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала, заңдылық, азаматтардың құқығын сақтау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ә. Қалышбеков
Мәслихат хатшысы А. Шайхимов