О внесении дополнений в решение Успенского районного маслихата от 30 января 2014 года № 138/31 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 31 июля 2018 года № 164/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 августа 2018 года № 6039. Утратило силу решением Успенского районного маслихата Павлодарской области от 12 апреля 2021 года № 27/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Успенского районного маслихата Павлодарской области от 12.04.2021 № 27/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 30 января 2014 года № 138/31 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3706, опубликованное в газетах "Апта айнасы" и "Сельские будни" от 28 февраля 2014 года), следующие дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
в пункте 7:
подпункт 4) дополнить абзацем следующего содержания:
"жены (мужья) умерших инвалидов войны и приравненных к ним инвалидов, а также жены (мужья) умерших участников войны, партизан, подпольщиков, граждан, награжденных медалью "За оборону Ленинграда", признававшихся инвалидами в результате общего заболевания, трудового увечья и других причин (за исключением противоправных), которые не вступали в другой брак;";
подпункт 7) дополнить абзацем следующего содержания:
"инвалиды 1 группы, нуждающиеся в санаторно-курортном лечении;";
в пункте 8:
подпункт 2) дополнить абзацем следующего содержания:

Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 138/31 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 шілдедегі № 164/34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 тамызда № 6039 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 27/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 12.04.2021 № 27/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 138/31 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3706 болып тіркелген, 2014 жылдың 28 ақпанында "Апта айнасы" және "Сельские будни" газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
7-тармақта:
4) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"екiншi рет некеге тұрмаған, қайтыс болған соғыс мүгедектерiнiң және соларға теңестiрiлген мүгедектердiң әйелдерi (күйеулерi), сондай-ақ қайтыс болған соғысқа қатысушылардың, партизандардың, астыртын күрес жүргізушілердің, "Ленинградты қорғағаны үшiн" медалiмен наградталған, жалпы ауруға шалдығу, еңбекте мертігу және басқа да себептер (құқыққа қайшы келетiндерiн қоспағанда) салдарынан мүгедек деп танылған азаматтардың әйелдерi (күйеулерi);";
7) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"санаторлық – курорттық емдеуге мұқтаж 1 топ мүгедектері;";
8-тармақта:
2) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

"для категории, указанной в абзаце седьмом подпункта 7) пункта 7, в размере не менее 40 (сорока) месячных расчетных показателей (на проезд, проживание и питание сопровождающего лица) – на основании заявления, копии удостоверения личности заявителя и сопровождающего лица, документа, подтверждающего регистрацию жительства на территории Успенского района (адресная справка), номера лицевого счета в банках второго уровня или в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, справки из соответствующего медицинского учреждения об инвалидности 1 группы, нуждающиеся в санаторно-курортном оздоровлении, копии индивидуальной программы реабилитации;";
в абзаце третьем подпункта 4) после слов "в размере 5 МРП" дополнить словами "указанных в абзаце пятом подпункта 4) пункта 7, в размере 10 МРП".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Тауасқан
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова

"7-тармақтың 7) тармақшасының жетінші абзацында көрсетілген санаттар үшін 40 (қырық) айлық есептік көрсеткіштен кем емес мөлшерінде (алып жүретін тұлғаның тамақтануына, тұруына және жолақысына) – өтініш, өтініш берушінің және алып жүретін адамның жеке куәлік көшірмелері, Успен ауданы аумағында тіркелгенін растайтын құжат (мекен жай анықтамасы), екінші деңгейдегі банктерде немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын тиісті лицензиясы бар ұйымдарда жеке есеп шотының нөмірі, санаторлық-курорттық сауықтыруға мұқтаж 1 топ мүгедектігі туралы тиісті медициналық мекеменің анықтамасы, оңалтудың жеке бағдарламасының көшірмесі негізінде;";
4) тармақшасының үшінші абзацында "5 АЕК мөлшерде" сөздерінен кейін "7-тармақтың 4) тармақшасының бесінші абзацында көрсетілген, 10 АЕК мөлшерде" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Тауасқан
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова