О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 8 октября 2018 года № 4/460. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 2 ноября 2018 года № 1505
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) подпункт 1) пункта 2 постановления акимата города Алматы от 18 августа 2014 года № 3/684 "О реорганизации коммунального государственного учреждения "Управление образования города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1083, опубликовано 16 сентября 2014 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
2) постановление акимата города Алматы от 14 апреля 2015 года № 2/234 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 18 августа 2014 года № 3/684 "О реорганизации коммунального государственного учреждения "Управление образования города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1161, опубликовано 16 мая 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Управлению образования города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, последующее официальное опубликование в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы А. Кырыкбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек

Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 8 қазандағы № 4/460 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 қарашада № 1505 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы" 2014 жылғы 18 тамыздағы № 3/684 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1083 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) 2 тармағының 1) тармақшасы;
2) Алматы қаласы әкiмдiгiнiң "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Бiлiм басқармасы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы" 2014 жылғы 18 тамыздағы № 3/684 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 2/234 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 1161 болып тiркелген, 2016 жылғы 16 мамырда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).
2. Алматы қаласы Білім басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгiленген тәртiпте осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, кейiннен мерзiмдi баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде және Алматы қаласы әкiмдiгiнiң ресми интернет-ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Қырықбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек