О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 2 ноября 2018 года № 4/515. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 27 ноября 2018 года № 1516
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Алматы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление земельных отношений города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С. Макежанова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы от 2 ноября
2018 года № 4/515
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Алматы
1) Постановление акимата города Алматы от 22 января 2008 года № 1/56 "О Земельной комиссии города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 770, опубликовано 1 апреля 2008 года в газете "Вечерний Алматы" и 5 апреля 2008 года в газете "Алматы ақшамы");
2) Постановление акимата города Алматы от 11 августа 2008 года № 4/653 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 22 января 2008 года № 1/56 "О Земельной комиссии города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 791, опубликовано 16 сентября 2008 года в газетах "Вечерний Алматы" и "Алматы ақшамы");
3) Постановление акимата города Алматы от 6 сентября 2017 года № 3/351 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 22 января 2008 года № 1/56 "О Земельной комиссии города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1407, опубликовано 28 сентября 2017 года в газетах "Вечерний Алматы" и "Алматы ақшамы").

Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 4/515 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қарашада № 1516 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Мәкежановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 2 қарашадағы
№ 4/515 қаулысына қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1) Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының Жер комиссиясы туралы" 2008 жылғы 22 қаңтардағы № 1/56 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 770 болып тіркелген, 2008 жылғы 1 сәуірде "Вечерний Алматы" газетінде және 2008 жылғы 5 сәуірде "Алматы ақшамы" газетінде жарияланған);
2) Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының Жер комиссиясы туралы" 2008 жылғы 22 қаңтардағы № 1/56 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 11 тамыздағы № 4/653 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 791 болып тіркелген, 2008 жылғы 16 қыркүйекте "Вечерний Алматы" және "Алматы ақшамы" газеттерінде жарияланған);
3) Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының Жер комиссиясы туралы" 2008 жылғы 22 қаңтардағы № 1/56 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 6 қыркүйектегі № 3/351 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1407 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 қыркүйекте "Вечерний Алматы" және "Алматы ақшамы" газеттерінде жарияланған).