О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы"
Решение ХXХVIII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 13 декабря 2018 года № 293. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 14 декабря 2018 года № 1519. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2018 года № 807 "О корректировке показателей республиканского бюджета на 2018 год и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2017 года № 823 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018 – 2020 годы", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1440, опубликовано 29 декабря 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 158 и 29 декабря 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 165) с изменениями, внесенными решением XXVII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 17 апреля 2018 года № 200 "О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1469, опубликовано 21 апреля 2018 года в газете "Алматы ақшамы" № 46 и 21 апреля 2018 года в газете "Вечерний Алматы" № 50-51), XXVIII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 24 мая 2018 года № 228 "О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1480, опубликовано 5 июня 2018 года в газете "Алматы ақшамы" № 64 и 5 июня 2018 года в газете "Вечерний Алматы" № 71-72), XXX-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 17 июля 2018 года № 240 "О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1492, опубликовано 28 июля 2018 года в газете "Алматы ақшамы" № 85 и 28 июля 2018 года в газете "Вечерний Алматы" № 92-93), XXXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 28 сентября 2018 года № 274 "О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1502, опубликовано 11 октября 2018 года в газете "Алматы ақшамы" № 115 и 11 октября 2018 года в газете "Вечерний Алматы" № 123, XXXVII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 21 ноября 2018 года № 281 "О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1515, опубликовано 1 декабря 2018 года в газете "Алматы ақшамы" № 137-138 и 1 декабря 2018 года в газете "Вечерний Алматы" № 145-146 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 182 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХXVIII сессиясының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 293 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 1519 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "2018 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2018 – 2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 823 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 807 қаулысына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 182 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1440 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 158 санында және 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 165 санында жарияланған), VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 17 сәуірдегі XXVII сессияның VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 182 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1469 рет санымен тіркелген, 2018 жылғы 21 сәуірдегі "Алматы ақшамы" газетінің № 46 санында және 2018 жылғы 21 сәуірдегі "Вечерний Алматы" газетінің № 50-51 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 200 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы XXVIII сессиясының VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы №182 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1480 рет санымен тіркелген, 2018 жылғы 5 маусымдағы "Алматы ақшамы" газетінің № 64 санында және 2018 жылғы 5 маусымдағы "Вечерний Алматы" газетінің № 71-72 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 228 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 17 шілдедегі XXX сессиясының VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы №182 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1492 рет санымен тіркелген, 2018 жылғы 28 шілдедегі "Алматы ақшамы" газетінің № 85 санында және 2018 жылғы 28 шілдедегі "Вечерний Алматы" газетінің № 92-93 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 240 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 28 қыркүйектегі XXXV сессиясының VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 182 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1502 рет санымен тіркелген, 2018 жылғы 11 қазандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 115 (5622) санында және 2018 жылғы 11 қазандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 123 (13444) санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 274 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы XXXVІІ сессиясының VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 182 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1515 рет санымен тіркелген, 2018 жылғы 1 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 137-138 санында және 2018 жылғы 1 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 145-146 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 281 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры "483 975 170,4" заменить цифрами "483 372 775,4";
в строке "неналоговым поступлениям" цифры "5 642 557,4" заменить цифрами "5 129 779,4";
в строке "поступлениям трансфертов" цифры "67 521 560" заменить цифрами "67 431 943".
в подпункте 2):
цифры "492 198 489,9" заменить цифрами "489 374 800,9".
в подпункте 3):
цифры "9 670 291" заменить цифрами "10 078 691".
в подпункте 4):
цифры "30 107 877" заменить цифрами "31 903 401";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "32 719 376" заменить цифрами "34 514 900".
в подпункте 5):
цифры "-48 001 487,5" заменить цифрами "-47 984 117,5".
в подпункте 6):
цифры "48 001 487,5" заменить цифрами "47 984 117,5".
в пункте 6 цифры "10 066 026" заменить цифрами "10 033 508";
в пункте 7 цифры "2 600 427" заменить цифрами "2 596 518";
в пункте 8 цифры "16 833 942" заменить цифрами "16 675 372";
в пункте 9 цифры "104 502 920" заменить цифрами "104 350 674";
в пункте 10 цифры "17 185 207" заменить цифрами "17 181 407";
в пункте 11 цифры "19 881 315" заменить цифрами "19 743 759";
в пункте 12 цифры "92 468 739" заменить цифрами "92 229 516";
в пункте 13 цифры "23 848 477" заменить цифрами "23 782 244";
в пункте 15 цифры "11 949 571" заменить цифрами "11 543 916";
в пункте 16 цифры "6 354 177" заменить цифрами "6 354 539";
в пункте 17 цифры "63 426 388" заменить цифрами "64 244 647";
в пункте 18 цифры "39 934 030" заменить цифрами "39 287 303".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы Козлова С.А. и заместителя акима города Алматы Жунусову А.А. (по согласованию).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
ХXXVIII-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
С. Аманкелді
Секретарь маслихата города
Алматы VІ-го созыва
К. Казанбаев
Приложение 1
к решению внеочередной
ХXXVIII -й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
от 13 декабря 2018 года № 293
Приложение 1
к решению XXV-й
сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
от 13 декабря 2017 года № 182
Бюджет города Алматы на 2018 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
I. Доходы

"483 975 170,4" сандары "483 372 775,4" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жолдағы "5 642 557,4" сандары "5 129 779,4" сандарымен ауыстырылсын;
"трансферттер түсімдері" деген жолдағы "67 521 560" сандары "67 431 943" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"492 198 489,9" сандары "489 374 800,9" сандарымен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
"9 670 291" сандары "10 078 691" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшасында:
"30 107 877" сандары "31 903 401" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолдағы "32 719 376" сандары "34 514 900" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"-48 001 487,5" сандары "-47 984 117,5" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"48 001 487,5" сандары "47 984 117,5" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармағында "10 066 026" сандары "10 033 508" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармағында "2 600 427" сандары "2 596 518" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармағында "16 833 942" сандары "16 675 372" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармағында "104 502 920" сандары "104 350 674" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармағында "17 185 207" сандары "17 181 407" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармағында "19 881 315" сандары "19 743 759" сандарымен ауыстырылсын;
12 тармағында "92 468 739" сандары "92 229 516" сандарымен ауыстырылсын;
13 тармағында "23 848 477" сандары "23 782 244" сандарымен ауыстырылсын;
15 тармағында "11 949 571" сандары "11 543 916" сандарымен ауыстырылсын;
16 тармағында "6 354 177" сандары "6 354 539" сандарымен ауыстырылсын;
17 тармағында "63 426 388" сандары "64 244 647" сандарымен ауыстырылсын;
18 тармағында "39 934 030" сандары "39 287 303" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С.А. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Ә.А. Жүнісоваға (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XХХVІІІ сессиясының төрағасы
С. Аманкелді
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XXXVIII сессиясының
2018 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 293 шешіміне
1 қосымша
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XXV
сессиясының
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 182 шешіміне
1 қосымша
Алматы қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы Атауы
Iшкi сыныбы
Специфика
1
2
3
I. Кірістер

352 876
011
Капитальные расходы государственного органа
11 966
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
278 557
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
124 478
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
262 171
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 792
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
643 667
05
Здравоохранение
17 181 407
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 720 951
006
Услуги по охране материнства и детства
196 092
007
Пропаганда здорового образа жизни
178 400
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
1 346 459
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
6 807 417
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
93 543
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
6 713 874
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 652 045
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 652 045
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
198 325
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
198 325
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
31 148
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
31 148
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
5 771 521
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
212 423
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
74 568
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 572

352 876
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 966
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
278 557
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
124 478
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
262 171
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
5 792
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
643 667
05
Денсаулық сақтау
17 181 407
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 720 951
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
196 092
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
178 400
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
1 346 459
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
6 807 417
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
93 543
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
6 713 874
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 652 045
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 652 045
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
198 325
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
198 325
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
31 148
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 148
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
5 771 521
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
212 423
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
74 568
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 572

018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
136 411
030
Капитальные расходы государственного органа
10 973
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 331 574
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
19 743 759
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 488 265
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
508 026
006
Государственная адресная социальная помощь
142 869
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 054 101
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
264 760
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
518 509
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
809 899
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
731 583
037
Социальная реабилитация
78 316
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 587 727
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 587 727
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
412 314
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
412 314
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
5 046 734
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
5 046 734
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
7 258 929
003
Программа занятости
2 088 067
007
Оказание жилищной помощи
42 664
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 174 352
009
Социальная поддержка инвалидов
1 903 205
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
136 411
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
10 973
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 331 574
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
19 743 759
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 488 265
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
508 026
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
142 869
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 054 101
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
264 760
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
518 509
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
809 899
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
731 583
037
Әлеуметтік сауықтандыру
78 316
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 587 727
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 587 727
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
412 314
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
412 314
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 046 734
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
5 046 734
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 258 929
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 088 067
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
42 664
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 174 352
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 903 205
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

1 370 467
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
132 150
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
199 748
030
Обеспечение деятельности центров занятости
348 276
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 988 544
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
712 757
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12 810
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
529 610
026
Капитальные расходы государственного органа
35 213
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
86 862
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
346 439
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
218 400
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
46 453
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
26 780
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города республиканского значения, столицы
124 567
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
114 414
003
Капитальные расходы государственного органа
10 153
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
92 229 516
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
4 652 031
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
4 652 031
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
67 886
031
Ремонт объектов городов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
67 886
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
2 684 011
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 684 011
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы

1 370 467
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
132 150
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
199 748
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
348 276
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 988 544
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
712 757
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12 810
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
529 610
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
35 213
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
86 862
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
346 439
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
218 400
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
46 453
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
388
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
124 567
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
114 414
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 153
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
92 229 516
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
4 652 031
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
4 652 031
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
67 886
031
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу
67 886
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 684 011
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 684 011
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы

77 762
004
Капитальные расходы государственного органа
4 247
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
304 681
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
5 592 741
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
5 544 449
012
Развитие теплоэнергетической системы
5 544 449
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
48 292
029
Развитие газотранспортной системы
48 292
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 543 916
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города реcпубликанского значения, столицы
3 439 659
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
225 512
003
Капитальные расходы государственного органа
17 450
010
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
13 000
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
210
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
207 814
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
30 835
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных животных
9 016
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
159 073
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 291
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
694 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
370 892
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 707 566
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
485 202
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
485 202
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
7 203 400
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
125 696
004
Мероприятия по охране окружающей среды
3 961 345
005
Развитие объектов охраны окружающей среды

77 762
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 247
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
304 681
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
5 592 741
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 544 449
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
5 544 449
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
48 292
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
48 292
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 543 916
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
3 439 659
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
225 512
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 450
010
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13 000
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
210
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
207 814
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
30 835
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
9 016
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
159 073
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 291
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
694 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
370 892
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 707 566
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
485 202
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
485 202
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
7 203 400
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 696
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
3 961 345
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту

729 684
13
Прочие
17 694 299
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
745 320
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
745 320
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
21 804
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
21 804
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
5 749 467
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
289 018
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020
5 068 096
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020
291 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
101 353
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
715 946
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
715 946
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
6 274 832
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
6 274 832
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
284 007
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
284 007
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
224 976
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
224 976
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
3 159 464
031
Строительство комплекса административных зданий

729 684
13
Басқалар
17 694 299
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
745 320
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
745 320
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
21 804
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
21 804
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
5 749 467
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
289 018
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
5 068 096
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
291 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
101 353
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
715 946
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
715 946
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
6 274 832
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
6 274 832
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
284 007
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
284 007
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
224 976
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
224 976
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
3 159 464
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу