О бюджете города Алматы на 2019-2021 годы
Решение внеочередной ХXХVIII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 13 декабря 2018 года № 297. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 14 декабря 2018 года № 1520. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года "О республиканском бюджете на 2019-2021 годы", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Алматы на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 572 707 216 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 425 045 000 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 767 618 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 790 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 127 104 598 тысяч тенге;
2) затраты – 558 926 579,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 441 971 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 24 472 488 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 26 983 807 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – -18 133 822,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 18 133 822,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Алматы от 22.11.2019 № 406 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить, что доходы бюджета города Алматы формируются за счет следующих налогов и сборов:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налога на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей;
налога на имущество физических лиц;
земельного налога;
налога на транспортные средства с юридических лиц;
налога на транспортные средства с физических лиц;
единого земельного налога;
акцизов на все виды спирта и (или) виноматериала, алкогольной продукции, произведенных на территории Республики Казахстан;
акцизов на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо, произведенных на территории Республики Казахстан;
платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников;
платы за пользование земельными участками;
платы за эмиссии в окружающую среду;
лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности;
сбора с аукционов;
платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на открытом пространстве за пределами помещений в городах республиканского значения, столице и на транспортных средствах, зарегистрированных в городе республиканского значения;
регистрационного сбора, зачисляемого в местный бюджет;
фиксированного налога;
государственной пошлины, зачисляемой в местный бюджет.

Алматы қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХXХVIII сессиясының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 297 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 1520 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына, Қазақстан Республикасының 2018 жылғы 30 қарашадағы "2019-2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 1. Алматы қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 572 707 216 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 425 045 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 767 618 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 790 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 127 104 598 мың теңге;
2) шығындар – 558 926 579,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 7 441 971 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 24 472 488 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 26 983 807 мың теңге;
5) бюджеттік дефицит – -18 133 822,8 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру – 18 133 822,8 мың теңге..
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы қаласы мәслихатының 22.11.2019 № 406 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. Алматы қаласы бюджетінің кірістері мынадай салықтар мен алымдар есебінен құралады деп белгіленсін:
жеке табыс салығынан;
әлеуметтік салықтан;
заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салықтан;
жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салықтан;
жер салығынан;
заңды тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салықтан;
жеке тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салықтан;
бірыңғай жер салығынан;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген спирттiң және (немесе) шарап материалының, алкоголь өнімдерінің барлық түрлерiне акциздерден;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген бензин (авиациялықты қоспағанда) және дизель отыны акциздерінен;
жер бетіне жақын көздердегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемдерден;
жер телімдерін пайдаланғаны үшін төлемнен;
қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемнен;
жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алымнан;
аукциондардан алынатын алымнан;
республикалық маңызы бар қалалардағы, астанадағы үй-жайлардан тыс ашық кеңістікте сыртқы (көрнекі) жарнаманы және республикалық маңызы бар қалаларда тіркелген көлік құралдарында орналастырғаны үшін төлемақыдан;
жергілікті бюджетке төленетін тіркелу алымынан;
тіркелген салықтан;
жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баждан.

3. Доходы бюджета города Алматы формируются также за счет следующих неналоговых поступлений и поступлений от продажи основного капитала:
части чистого дохода коммунальных государственных предприятий;
дивидендов на государственные пакеты акций, находящихся в коммунальной собственности;
доходов на доли участия в юридических лицах, находящихся в коммунальной собственности;
доходов от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности города республиканского значения;
доходов от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности города республиканского значения;
вознаграждений по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета специализированным организациям;
от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета;
возврата неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета;
других неналоговых поступлений в местный бюджет;
от продажи гражданам квартир;
от продажи земельных участков;
платы за продажу права аренды земельных участков.
4. Установить, что налоговые, неналоговые платежи, поступления от продажи основного капитала, погашение бюджетных кредитов, зачисляются полностью на счет городского бюджета в казначействе города Алматы.
5. Утвердить объем бюджетных изъятий в республиканский бюджет на 2019 год в сумме 115 389 732 тысяч тенге.
В случае недовыполнения доходной части бюджета города Алматы бюджетные изъятия в республиканский бюджет производить ежемесячно, пропорционально проценту исполнения доходной части городского бюджета.
6. Утвердить в бюджете города расходы на государственные услуги общего характера в сумме 6 064 655 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата города Алматы от 22.11.2019 № 406 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Утвердить расходы на оборону в размере 3 394 952 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения маслихата города Алматы от 22.11.2019 № 406 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Утвердить расходы по обеспечению общественного порядка, безопасности, правовой, судебной, уголовно-исполнительной деятельности в сумме 17 236 376 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения маслихата города Алматы от 22.11.2019 № 406 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Утвердить расходы на образование в сумме 131 042 692 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения маслихата города Алматы от 22.11.2019 № 406 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Утвердить расходы на здравоохранение в сумме 11 222 433 тысяч тенге.

3. Сонымен қатар, Алматы қаласы бюджетінің кірістері мынадай салықтық емес түсімдерден және негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдерден де құралады:
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінен;
коммуналдық меншіктегі акциялардың мемлекеттік пакетіне берілетін дивидендтерден;
коммуналдық меншіктегі заңды тұлғаларға қатысу үлесіне кірістерден;
республикалық маңызы бар қаланың коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістерден;
республикалық маңызы бар қаланың коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістерден;
қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар;
жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдерден;
бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттарды қайтарудан;
жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдерден;
азаматтарға пәтерлер сатудан;
жер телімдерін сатудан;
жер телімдерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлемдерден.
4. Салықтық және салықтық емес төлемдер, негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, бюджеттік кредиттерді өтеу Алматы қаласының қазынашылығындағы қалалық бюджеттің есебіне толық аударылады деп белгіленсін.
5. 2019 жылға арналған республикалық бюджетке бюджеттік алымдардың көлемдері 115 389 732 мың теңге сомасында бекітілсін.
Алматы қаласы бюджетінің кіріс бөлігі толық орындалмаған жағдайда, республикалық бюджетке бюджеттік алымдар қалалық бюджеттің кіріс бөлігінің орындалу пайызына сәйкес ай сайын жүргізілсін.
6. Қала бюджетінде жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерді қаржыландыру 6 064 655 мың теңге сомасында бекітілсін..
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда – Алматы қаласы мәслихатының 22.11.2019 № 406 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
7. Қорғаныс шығындары 3 394 952 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда – Алматы қаласы мәслихатының 22.11.2019 № 406 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
8. Қоғамдық тәртіпті, қауіпсіздікті, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметті қамтамасыз ету бойынша шығындар 17 236 376 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – Алматы қаласы мәслихатының 22.11.2019 № 406 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
9. Білім беру шығындары 131 042 692 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда – Алматы қаласы мәслихатының 22.11.2019 № 406 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
10. Денсаулық сақтау шығындары 11 222 433 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Пункт 10 в редакции решения маслихата города Алматы от 22.11.2019 № 406 (вводится в действие с 01.01.2019).
11. Утвердить расходы на социальную помощь и социальное обеспечение в сумме 30 912 603 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения маслихата города Алматы от 22.11.2019 № 406 (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Утвердить расходы на жилищно-коммунальное хозяйство в сумме 104 550 163 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения маслихата города Алматы от 22.11.2019 № 406 (вводится в действие с 01.01.2019).
13. Утвердить расходы на культуру, спорт, туризм и информационное пространство в сумме 25 507 368 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения маслихата города Алматы от 22.11.2019 № 406 (вводится в действие с 01.01.2019).
14. Утвердить расходы на топливно-энергетический комплекс и недропользование в сумме 4 623 289 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения маслихата города Алматы от 22.11.2019 № 406 (вводится в действие с 01.01.2019).
15. Утвердить расходы на сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения в сумме 15 660 277 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения маслихата города Алматы от 22.11.2019 № 406 (вводится в действие с 01.01.2019).
16. Утвердить расходы на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность в сумме 2 142 660 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 в редакции решения маслихата города Алматы от 22.11.2019 № 406 (вводится в действие с 01.01.2019).
17. Утвердить расходы на транспорт и коммуникации в сумме 73 326 226 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 в редакции решения маслихата города Алматы от 22.11.2019 № 406 (вводится в действие с 01.01.2019).
18. Утвердить расходы на прочие расходы в сумме 40 696 719 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 в редакции решения маслихата города Алматы от 22.11.2019 № 406 (вводится в действие с 01.01.2019).
19. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 7 000 000 тысяч тенге.
20. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
21. Департаменту государственных доходов по городу Алматы обеспечить своевременное и полное поступление в бюджет налогов, неналоговых сборов и других обязательных платежей.

Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда – Алматы қаласы мәслихатының 22.11.2019 № 406 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
11. Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету шығындары 30 912 603 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда – Алматы қаласы мәслихатының 22.11.2019 № 406 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
12. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық шығындары 104 550 163 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда – Алматы қаласы мәслихатының 22.11.2019 № 406 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
13. Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік щығындары 25 507 368 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда – Алматы қаласы мәслихатының 22.11.2019 № 406 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
14. Отын-энергетика кешенiне және жер қойнауын пайдалану шығындары 4 623 289 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда – Алматы қаласы мәслихатының 22.11.2019 № 406 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
15. Ауыл шаруашылығы, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аймақтардың, қоршаған орта мен жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары шығындары 15 660 277 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда – Алматы қаласы мәслихатының 22.11.2019 № 406 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
16. Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметтеріне шығындар 2 142 660 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда – Алматы қаласы мәслихатының 22.11.2019 № 406 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
17. Көлік және коммуникация шығындары 73 326 226 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда – Алматы қаласы мәслихатының 22.11.2019 № 406 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
18. Басқа да шығындар 40 696 719 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда – Алматы қаласы мәслихатының 22.11.2019 № 406 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
19. Жергілікті атқарушы органның резерві 7 000 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
20. 2019 жылға арналған жергілікті бюджетті орындау үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
21. Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті белгіленген салықтардың, салықтық емес түсімдердің және басқа да міндетті төлемдердің бюджетке уақытылы және толық түсуін қамтамасыз етсін.

22. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на интернет-ресурсе.
23. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы Козлова С.А. и заместителя акима города Алматы Жунусову А.А. (по согласованию).
24. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
ХXXVIII-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
С. Аманкелді
Секретарь маслихата
города Алматы VІ-го созыва
К. Казанбаев
Приложение 1
к решению внеочередной
XXXVIII-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
от 13 декабря 2018 года № 297
Бюджет города Алматы на 2019 год

22. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
23. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С.А. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Ә.А. Жүнісоваға (келісім бойынша) жүктелсін.
24. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XХХVІІІ сессиясының төрағасы
С. Аманкелді
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
Алматы қаласы мәслихатының
2018 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 297 шешіміне
1 қосымша
Алматы қаласының 2019 жылға арналған бюджеті

318 397
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
156 540
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
283 528
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 702
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 140 071
05
Здравоохранение
11 222 433
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
431 921
009
Сейсмоусиление объектов общественного здоровья в городе Алматы
33 060
038
Строительство и реконструкция объектов общественного здоровья
398 861
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
1 771 399
006
Услуги по охране материнства и детства
214 302
007
Пропаганда здорового образа жизни
196 451
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
1 360 646
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
2 750 508
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 750 508
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
248 879
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
248 879
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
36 813
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
36 813
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
5 982 913
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного здоровья
234 788
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
64 192
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 023
018
Информационно-аналитические услуги в области общественного здоровья
198 307
030
Капитальные расходы государственного органа
563
033
Капитальные расходы медицинских организаций общественного здоровья

318 397
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
156 540
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
283 528
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
5 702
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 140 071
05
Денсаулық сақтау
11 222 433
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
431 921
009
Алматы қаласында қоғамдық денсаулық объектілерін сейсмикалық күшейту
33 060
038
Қоғамдық деңсаулық объектілерін салу және реконструкциялау
398 861
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
1 771 399
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
214 302
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
196 451
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
1 360 646
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
2 750 508
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 750 508
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
248 879
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
248 879
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
36 813
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
36 813
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
5 982 913
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
234 788
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
64 192
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 023
018
Қоғамдық денсаулық саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
198 307
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
563
033
Медициналық қоғамдық денсаулық ұйымдарының күрделі шығыстары

5 478 040
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
30 912 603
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
178 035
039
Строительство и реконструкция объектов социального благосостояния
178 035
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
9 503 511
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
609 395
006
Государственная адресная социальная помощь
6 791 440
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 202 806
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
291 232
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
607 838
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
800
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
898 791
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
808 566
037
Социальная реабилитация
90 225
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
469 639
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
469 639
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
5 334 312
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
5 334 312
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
11 680 444
003
Программа занятости
4 870 300
007
Оказание жилищной помощи
37 693
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 331 795
009
Социальная поддержка инвалидов
2 026 924
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

5 478 040
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
30 912 603
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
178 035
039
Әлеуметтік әл-ауқат объектілерін салу және реконструкциялау
178 035
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
9 503 511
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
609 395
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6 791 440
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 202 806
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
291 232
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
607 838
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
800
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
898 791
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
808 566
037
Әлеуметтік сауықтандыру
90 225
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
469 639
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
469 639
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
5 334 312
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
5 334 312
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
11 680 444
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
4 870 300
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
37 693
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 331 795
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
2 026 924
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

1 621 218
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
168 969
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
236 231
030
Обеспечение деятельности центров занятости
387 314
325
Управление общественного развития города республиканского значения, столицы
28 034
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 034
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
150 000
031
Обучение предпринимательству в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
150 000
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
2 669 837
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости, труда и миграции
907 285
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
33 533
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
886 655
026
Капитальные расходы государственного органа
77 796
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
89 703
045
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
406 513
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
184 900
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
83 452
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
104 550 163
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
27 352 602
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
12 320 813
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 885 801
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
9 145 988
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
2 871 302
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 871 302
321
Управление жилищной политики города республиканского значения, столицы
670 316
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам жилья, обеспечения безопасной эксплуатации опасных технических устройств на местном уровне
495 456
007
Капитальные расходы государственного органа
3 810
009
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов

1 621 218
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
168 969
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
236 231
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
387 314
325
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму басқармасы
28 034
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 034
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
150 000
031
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
150 000
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
2 669 837
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету, еңбек және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
907 285
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
33 533
019
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
886 655
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
77 796
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
89 703
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
406 513
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
184 900
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
83 452
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
104 550 163
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
27 352 602
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
12 320 813
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5 885 801
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
9 145 988
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
2 871 302
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 871 302
321
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй және тұрғын саясаты басқармасы
670 316
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй және техникалық құрылғыларды қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз ету мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
495 456
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 810
009
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау

4 599 209
012
Развитие теплоэнергетической системы
4 599 209
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
24 080
029
Развитие газотранспортной системы
24 080
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
15 660 277
326
Управление предпринимательства и инвестиций города реcпубликанского значения, столицы
4 657 525
011
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
13 000
012
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
190
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
152 814
016
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
21 302
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных животных
16 800
022
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
159 073
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 810
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
23 500
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
490 914
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
319 196
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 455 926
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
555 272
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
555 272
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
8 230 196
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды и развития зеленой экономики на местном уровне
185 472
004
Мероприятия по оздоровлению окружающей среды
1 243 840
005
Развитие объектов экосистемы
3 656 663
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
351 659
012
Капитальные расходы государственного органа
14 215
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 778 347
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
217 284
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы

4 599 209
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
4 599 209
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
24 080
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
24 080
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
15 660 277
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
4 657 525
011
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13 000
012
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
190
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
152 814
016
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
21 302
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
16 800
022
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
159 073
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 810
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
23 500
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
490 914
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
319 196
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 455 926
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
555 272
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
555 272
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
8 230 196
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау және жасыл экономиканы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
185 472
004
Қоршаған ортаны сауықтыру бойынша іс-шаралар
1 243 840
005
Экожүйе объектілерін дамыту
3 656 663
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
351 659
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 215
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 778 347
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
217 284
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

91 557
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
5 646 752
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
397 231
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
4 857 168
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
291 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
101 353
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
1 546 042
031
Строительство комплекса административных зданий
1 546 042
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
1 704 504
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 704 504
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
2 180 786
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 180 786
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
2 219 968
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 219 968
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
9 300 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
300 000
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
9 000 000
323
Управление спорта города республиканского значения, столицы
723 587
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
723 587
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
902 958
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, инвестиций и сельского хозяйства, ветеринарии
401 064
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности

91 557
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
5 646 752
005
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
397 231
017
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
4 857 168
018
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
291 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
101 353
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
1 546 042
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу
1 546 042
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
1 704 504
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 704 504
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
2 180 786
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 180 786
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
2 219 968
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 219 968
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
9 300 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
300 000
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
9 000 000
323
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы
723 587
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
723 587
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
902 958
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, инвестициялар және ауыл шаруашылық, ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
401 064
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру

81 334 961
003
Общеобразовательное обучение
74 614 742
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
2 827 908
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 986 769
008
Дополнительное образование для детей
1 879 878
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
25 664
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
4 783 794
027
Сейсмоусиление организаций среднего образования в городе Алматы
3 183 794
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 600 000
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
2 466 770
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 062 929
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
403 841
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
356 431
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
356 431
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
15 411 987
018
Организация профессионального обучения
19 825
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
15 392 162
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
259 127
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
259 127
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
3 885 535
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 885 535
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
7 157 085
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
352 746
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
1 501 166
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 849 452
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
391 364
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
311 445
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии

81 334 961
003
Жалпы білім беру
74 614 742
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
2 827 908
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
1 986 769
008
Балаларға қосымша білім беру
1 879 878
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
25 664
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
4 783 794
027
Алматы қаласында орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
3 183 794
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 600 000
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 466 770
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 062 929
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
403 841
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
356 431
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
356 431
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
15 411 987
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
19 825
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
15 392 162
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
259 127
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және оларды қайта даярлау
259 127
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
3 885 535
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
3 885 535
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
7 157 085
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
352 746
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 501 166
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 849 452
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
391 364
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
311 445
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу

370 822
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 549 300
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
934 958
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
29 185
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
733 424
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
87 900
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
531 363
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
232 470
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
29 294
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
29 294
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города республиканского значения, столицы
160 775
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
160 775
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
67 584 127
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
156 513
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
156 513
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
2 698 700
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 698 700
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 675 660
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 025 222
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 650 438
383
Управление жилья и жилищной инспекции города республиканского значения, столицы
731 755
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам жилья, в области жилищного фонда на местном уровне
531 755
009
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
200 000
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
14 514 368
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства

370 822
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 549 300
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
934 958
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
29 185
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
733 424
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
87 900
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
531 363
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
232 470
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
29 294
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
29 294
388
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
160 775
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
160 775
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
67 584 127
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
156 513
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
156 513
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 698 700
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 698 700
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 675 660
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 025 222
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 650 438
383
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы
731 755
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласында тұрғын үй мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
531 755
009
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
200 000
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
14 514 368
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

363
Управление по развитию языков города республиканского значения, столицы
141 796
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков
84 579
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
57 217
399
Управление туризма и внешних связей города республиканского значения, столицы
1 721 854
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма и внешних связей
112 965
002
Регулирование туристской деятельности
1 608 889
347
Управление культуры и архивов города республиканского значения, столицы
211 536
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и архивов
140 732
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
70 804
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
572 622
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
572 622
377
Управление по вопросам молодежной политики города республиканского значения, столицы
563 325
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по вопросам молодежной политики
101 611
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
461 714
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
10 779 764
1
Топливо и энергетика
10 779 764
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
10 779 764
012
Развитие теплоэнергетической системы
10 779 764
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
12 101 904
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города реcпубликанского значения, столицы
4 972 688
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
256 988
010
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
13 000
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 401
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
207 814
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
43 286
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных животных
19 600
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
159 073
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 490
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях

363
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тілдерді дамыту басқармасы
141 796
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 579
002
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
57 217
399
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы
1 721 854
001
Жергілікті деңгейде туризм және сыртқы байланыстар саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 965
002
Туристік қызметті реттеу
1 608 889
347
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және архивтер басқармасы
211 536
001
Жергілікті деңгейде мәдениет және архивтер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140 732
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
70 804
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
572 622
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік,ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
572 622
377
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жастар саясаты мәселелері басқармасы
563 325
001
Жергілікті деңгейде жастар саясаты мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101 611
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
461 714
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
10 779 764
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 779 764
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10 779 764
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
12 101 904
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
4 972 688
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
256 988
010
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13 000
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 401
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
207 814
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
43 286
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
19 600
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
159 073
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 490
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу

490 914
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
319 196
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 455 926
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
588 593
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
588 593
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
6 204 753
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
197 504
004
Мероприятия по охране окружающей среды
2 072 842
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
3 500 000
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
434 407
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
210 545
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
210 545
391
Управление по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы
125 325
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
125 325
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 502 570
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы
1 052 815
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне
430 927
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
621 888
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
223 210
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
223 210
390
Управление государственного архитектурно-строительного контроля города республиканского значения, столицы
226 545
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
226 545
12
Транспорт и коммуникации
67 589 511
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
24 544 944
007
Развитие транспортной инфраструктуры
19 544 944
016
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
5 000 000
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы

490 914
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
319 196
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 455 926
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
588 593
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
588 593
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
6 204 753
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
197 504
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
2 072 842
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
3 500 000
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
434 407
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
210 545
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
210 545
391
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
125 325
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 325
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 502 570
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 052 815
001
Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
430 927
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
621 888
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
223 210
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
223 210
390
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
226 545
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
226 545
12
Көлiк және коммуникация
67 589 511
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
24 544 944
007
Көлік инфрақұрылымын дамыту
19 544 944
016
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5 000 000
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

43 044 567
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
282 409
008
Субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном
3 960 675
009
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
36 480 750
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
2 320 733
13
Прочие
9 339 891
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
1 610 453
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
1 610 453
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
190 000
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
190 000
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
249 481
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
148 128
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
101 353
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
1 591 026
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 591 026
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
1 910 255
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 910 255
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
633 369
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
633 369
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
2 511 305
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 511 305
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
212 999
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
212 999
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
431 003
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
226 822
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности

43 044 567
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
282 409
008
Метрополитендегі жолаушылар тасымалын субсидиялау
3 960 675
009
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
36 480 750
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
2 320 733
13
Басқалар
9 339 891
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 610 453
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
1 610 453
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
190 000
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
190 000
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
249 481
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
148 128
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
101 353
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 591 026
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 591 026
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 910 255
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 910 255
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
633 369
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
633 369
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 511 305
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 511 305
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
212 999
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
212 999
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
431 003
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
226 822
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру

204 181
14
Обслуживание долга
4 061
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
4 061
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
4 061
15
Трансферты
119 269 300
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
119 269 300
007
Бюджетные изъятия
119 269 300
III. Чистое бюджетное кредитование
696 023
Бюджетные кредиты
1 082 368
13
Прочие
1 082 368
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
1 082 368
069
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в городе республиканского значения
1 082 368
05
Погашение бюджетных кредитов
386 345
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
386 345
06
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета специализированным организациям
386 345
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
10 824 459
Приобретение финансовых активов
11 000 000
12
Транспорт и коммуникации
11 000 000
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
11 000 000
019
Увеличение уставного капитала юридических лиц на строительство метрополитена
11 000 000
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
116 854
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
116 854
06
Поступления от продажи финансовых активов государства
175 541
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
175 541
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
175 541
05
Поступления от продажи коммунальных государственных учреждений и государственных предприятий в виде имущественного комплекса, иного государственного имущества, находящегося в оперативном управлении или хозяйственном ведении коммунальных государственных предприятий
175 541
V. Дефицит бюджета
-491 144
VI. Финансирование дефицита бюджета
491 144
Приложение 4
к решению маслихата
города Алматы
от 13 декабря 2018 года № 297
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе
исполнения местного бюджета на 2019 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Услуги по охране материнства и детства
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
Проведение патологоанатомического вскрытия
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острыми инфарктом миокарда
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Председатель внеочередной
ХXXVIII-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
С. Аманкелді
Секретарь маслихата
города Алматы VІ-го созыва
К. Казанбаев

204 181
14
Борышқа қызмет көрсету
4 061
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
4 061
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4 061
15
Трансферттер
119 269 300
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
119 269 300
007
Бюджеттік алып қоюлар
119 269 300
III. Таза бюджеттік кредит беру
696 023
Бюджеттік кредиттері
1 082 368
13
Басқалар
1 082 368
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
1 082 368
069
Республикалық маңызы бар қалада кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
1 082 368
05
Бюджеттік кредиттерді өтеу
386 345
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
386 345
06
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
386 345
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
10 824 459
Қаржы активтерін сатып алу
11 000 000
12
Көлiк және коммуникация
11 000 000
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11 000 000
019
Метрополитен салуға заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
11 000 000
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
116 854
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
116 854
06
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
175 541
1
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
175 541
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
175 541
V. Бюджеттік дефицит
-491 144
VI. Бюджет дефицитін қаржыландыру
491 144
Алматы қаласы мәслихатының
2018 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 297 шешіміне
4 қосымша
2019 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнаулы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Салауатты өмір салтын насихаттау
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жургізу
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттарымен қамтамасыз ету
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XХХVІІІ сессиясының төрағасы
С. Аманкелді
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев