О внесении изменений и дополнений в решение Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 26 января 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 февраля 2018 года № 4572. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 января 2014 года № 2515. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 24 ноября 2023 года № 2
Сноска. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 24.11.2023 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (опубликовано 29 января 2014 года в газетах "Қызылжар Нұры" и "Проспект СК", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 2515), следующие изменения и дополнения:
подпункт 15) Приложения 3 изложить в новой редакции:
"Нуждаемость участников и инвалидов Великой Отечественной войны, а также лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в зубопротезировании не превышающую сумму в размере 70 (семидесяти) месячных расчетных показателей, кроме драгоценных металлов и протезов из металлокерамики, металлоакрила".
Приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
Настоящие правила дополнить пунктом 20-1 следующего содержания:
"20-1. Социальная помощь по основанию указанному в подпункте 22) приложения 3 к настоящим Правилам, предоставляется один раз ввиде оплаты заявителю пятидесяти процентов от стоимости древесины на корню для строительства индивидуального жилого дома.".
Приложение 3 дополнить подпунктом 22) следующего содержания:
"22) Нуждаемость инвалидов войны и других категорий лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны в древесине на корню для строительства индивидуального жилого дома в объеме не более сорока плотных кубических метров на основании выданной справки.".

"Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Петропавл қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 ақпанда № 4572 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2023 жылғы 24 қарашадағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 24.11.2023 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Респуликасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" ("Қызылжар Нұры" және "Проспект СК" газеттерінде 2014 жылғы 29 қаңтарда жарияланған, мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2515 болып тіркелген) Петропавл қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 6 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
3-қосымшаның 15) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Ұлы Отан соғысы қатысушылары мен мүгедектері, сондай-ақ жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне теңестірілген тұлғалардың, қымбат металлдардан және металл-керамика, металл-акрилден протездерді қосапағанда 70 (жетпіс) айлық көрсеткіш мөлшерінен аспайтын сомаға тіс протездеу мұқтаждығы".
Осы шешімнің қосымшасына сәйкес 2-қосымша жаңа редакцияда баяндалсын;
Осы Қағидалар 20-1-тармағымен толықтырылсын:
"20-1. Осы Қағидаларға 3-қосымшасының 22) тармақшасында көрсетілген негіздегі әлеуметтік көмек, өтініш берушіге бір жолғы төлем ретінде жеке тұрғын үй салуға арналған сүрек түбірі құнының елу пайызы төленеді.".
3-қосымша 22) тармақшамен толықтырылсын:
"Соғыс мүгедектеріне және жеңілдіктер мен кепілдіктері бойынша соғыс қатысушыларына теңестірілген басқа да тұлғалар санатына, берілген анықтама негізінде сүрек түбірімен қырық тығыз текше метрден артық болмайтын мөлшерде беріледі.".

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
Петропавловского
городского маслихата Е. Кусаинов
Секретарь
Петропавловского
городского маслихата А. Бердагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Северо-Казахстанской области К. Аксакалов
26 января 2018 года
Приложение
к решению городского маслихата № 2 от 26 января 2018 года
Приложение 2
к решению городского
маслихата № 6 от 27 декабря 2013 года
№ п/п
Перечень категорий получателей
Предельный размер социальной помощи
Срок обращения за социальной помощью
1
2
3
4
1
Причинение ущерба гражданину (семье) либо его имуществу вследствие стихийного бедствия или пожара
100 (сто) месячных расчетных показателей
Не позднее 3 (трех) месяцев, со дня наступления трудной жизненной ситуации

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық
мәслихат сессиясының
төрағасы Е. Құсайынов
Петропавл қалалық
мәслихат хатшысы А. Бердағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі Қ. Ақсақалов
2018 ж 26 қаңтар
Қалалық мәслихаттың 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 2 шешіміне қосымша
Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 6 шешіміне 2-қосымша
№ р/р
Алушы санаттардың тізімі
Әлеуметтік көмектің шекті мөлшері
Әлеуметтік көмекке өтініш білдіру мерзімдері
1
2
3
4
1.
Табиғи зілзаланың немесе өрттің салдарынан азаматқа (отбасына) не оның мүлкіне зиян келтіру
100 (жүз) айлық есептік көрсеткіш
Өмірлік қиын жағдай туындаған күннен бастап 3 (үш) айдан кешіктірмей