О признании утратившим силу решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года №3-2 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2018 года № 19-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 апреля 20128 года № 4676
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года № 3-2 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-2-155 от 22 мая 2012 года, опубликовано 31 мая 2012 года в газете "Аққайың", опубликовано 31 мая 2012 года в газете "Колос").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель
ХIX сессии маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области Р. Исин
Секретарь маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области С. Муканов

"Тіркелеген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 3-2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19-11 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 сәуірде № 4676 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тіркелеген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 3-2 шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 22 мамырдағы № 13-2-155 тіркелген, 2012 жылғы 31 мамырдағы "Аққайың" газетінде, 2012 жылғы 31 мамырдағы "Колос" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының ХIХ
сессиясының төрағасы Р. Исин
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы С. Мұқанов