О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 мая 2018 года № 24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 мая 2018 года № 4734
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4510, опубликовано 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 512 588 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 035 253,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 9 106,4 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 69 606 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 398 622,4 тысячи тенге;
2) затраты – 5 578 509,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 104 143 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 133 373 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 230 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -11 819 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов – 11 819 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 158 245,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158 245,6 тысяч тенге:
поступление займов – 133 373 тысячи тенге;
погашение займов – 29 230 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 54 102,6 тысяч тенге.";
пункт 9 дополнить подпунктом 18) следующего содержания:
"18) обеспечение организаций образования высокоскоростным доступом к сети интернет.";
в пункте 10 подпункт 11) изложить в следующей редакции:
"11) текущий ремонт автодороги районного значения "Тахтаброд-Сокологоровка-Кырымбет" на участке "Тахтаброд-Сокологоровка" района имени Габита Мусрепова.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 16 мамырдағы № 24-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 мамырда № 4734 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4510 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 26 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған, соның ішінде 2018 жылға арналған аудандық бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 512 588 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 035 253,2 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 9 106,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 69 606 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 398 622,4 мың теңге;
2) шығыстар – 5 578 509,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 104 143 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі – 133 373 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу – 29 230 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы – - 11 819 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерді алу - 0;
қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер - 11 819 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -158 245,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитты пайдалану) - 158 245,6 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 133 373 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 230 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың қалдығын орындау – 54 102,6 мың теңге.";
9-тармақ келесі мазмұндағы 18) тармақшамен толықтырылсын:
"18) білім ұйымдарын жоғары жылдамдықтағы интернет желісіне қосуды қамтамасыз ету.";
10-тармақтың 11) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"11) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының аудандық маңызы бар "Тахтаброд-Сокологоровка-Қырымбет" учаскесіндегі Тахтаброд-Сокологоровка" автожолын ағымды жөндеу;
13-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:

"13. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год бюджетные изъятия в сумме 29 180 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель XXIV сессии
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области А. Нурмаганбетова
Секретарь
Маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области Е. Адильбеков
Приложение
к решению районного маслихата

"13. 2018 жылғы аудандық бюджеттен 29 180 мың теңге сомасында бюджеттік алу қарастырылсын.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыс
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
XХIV сессиясының төрайымы А. Нұрмағанбетова
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының хатшысы Е. Әділбеков
Аудан мәслихатының