О внесении изменения и дополнений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 3 июля 2018 года № 26-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 июля 2018 года № 4862
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4510, опубликовано 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 159 760,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 035 253,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 60 280,4 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 65 788,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 998 438,4 тысячи тенге;
2) затраты –6 227 499,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 104 143 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 133 373 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 230 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -13 636,2 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов – 13 636,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 158 245,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158 245,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 133 373 тысячи тенге;
погашение займов – 29 230 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 54 102,6 тысяч тенге.";
пункт 9 дополнить подпунктами 19), 20) и 21) следующего содержания:
"19) строительство пятидесяти квартирного жилого дома с внешними инженерными сетями и благоустройством территории по улице Советская в селе Новоишимское;
20) доплату учителям, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению за счет средств местных бюджетов;

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 3 шілдедегі № 26-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 шілдеде № 4862 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4510 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 26 қаңтарда жарияланған) келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған, соның ішінде 2018 жылға арналған аудандық бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 159 760,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 035 253,2 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 60 280,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 65 788,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 998 438,4 мың теңге;
2) шығыстар – 6 227 499,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 104 143 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі – 133 373 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу – 29 230 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы – - 13 636,2 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерді алу - 0;
қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер - 13 636,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -158 245,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитты пайдалану) - 158 245,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімі – 133 373 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 230 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың қалдығын орындау – 54 102,6 мың теңге.";
9-тармақ келесі мазмұндағы 19), 20) және 21) тармақшалармен толықтырылсын:
"19) Новоишим ауылының Советский көшесінде сыртқы инженерлік желілерімен және аумақты абаттандырумен елу пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы;
20) білім берудің жаңартылған мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру оқыту бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджет қаражаты есебінен осы бағыт бойынша төленген сомаларды өтеуге;

21) доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования.";
пункт 10 дополнить подпунктами 12), 13), 14), 15) и 16) следующего содержания:
"12) строительство пятидесяти квартирного жилого дома в селе Новоишимское;
13) разработку проектно-сметной документации на строительство магистральных и разводящих сетей теплоснабжения в селе Новоишимское;
14) разработку проектно-сметной документации на строительство центральной котельной в селе Новоишимское;
15) присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования";
16) средний ремонт железобетонной трубы на автомобильной дороге районного значения "Ялты-Рыбинка-Симоновка".".
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 7 908 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХХVI сессии
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
З. Баянова
Cекретарь
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков

21) ұлттық біліктілік тестілуден өткен және бастауыш, негізгі және орта білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігіне қосымша ақы төлеуге.";
10-тармақ келесі мазмұндағы 12), 13), 14), 15) және 16) тармақшалармен толықтырылсын:
"12) Новоишим ауылында елу пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы;
13) Новоишим ауылында жылумен жабдықтаудың магистралдық және тарту желілерінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу;
14) Новоишим ауылында орталық жылу қазандығы құрылысының жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу;
15) "Орта білім беретін үздік ұйым" грантын тағайындау;
16) Аудандық маңызы бар "Ялты-Рыбинка-Симоновка" автомобиль жолдарында темірбетон құбырларды орташа жөндеу.".
12-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"12. Жергілікті атқарушы органның 2018 жылға арналған резерві 7 908 мың теңге сомасында бекітілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
XХVІ сессиясының төрайымы
З. Баянова
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының хатшысы
Е. Әділбеков
Аудан мәслихатының