Об утверждении бюджета Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 января 2019 года № 5166
В соответствии со статьями 9-1, статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 26835 тысяч тенге:
налоговые поступления - 8303 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 18532 тысяч тенге;
2) затраты – 28512,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1677,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1677,7 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1677,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24.07.2019 № 273 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 04.12.2019 № 300 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить, что доходы бюджета Яснополянского сельского округа формируются за счет налоговых и неналоговых поступлений в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан.
3. Объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Яснополянского сельского округа составляет 14852 тысяч тенге.
3-1. Учесть в бюджете Яснополянского сельского округа на 2019 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 1038 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий администативных государственных служащих – 1198 тысяч тенге.

Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополян ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 231 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 5166 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополян ауылдық округінің 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26835 мың теңге:
салықтық түсімдер - 8303 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18532 мың теңге;
2) шығындар – 28512,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1677,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1677,7 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1677,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 24.07.2019 № 273 (01.01.2019 бастап қолданысқа қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 04.12.2019 № 300 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Яснополян ауылдық округі бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52-1-бабына сәйкес салықтық және салықтық емес түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін.
3. Аудандық бюджеттен Яснополян ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 14852 мың теңгені құрайды.
3-1. 2019 жылға арналған Яснополян ауылдық округі бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімі есепке алынсын, оның ішінде:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге - 1038 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге - 1198 мың теңге.

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24.07.2019 № 273 (вводится в действие с 01.01.2019).
3-2. Предусмотреть в бюджете Яснополянского сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24.07.2019 № 273 (вводится в действие с 01.01.2019).

Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 24.07.2019 № 273 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-2. 4-қосымшаға сәйкес Яснополян ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жылы қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығындар қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 24.07.2019 № 273 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель XXXV сессии
районного маслихата
Б. Рустамов
Секретарь районного
маслихата
К. Шарипов
Приложение 1 к решению маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 231
Бюджет Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2019 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24.07.2019 № 273 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 04.12.2019 № 300 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXXV сессиясының төрағасы
Б. Рустамов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ. Шәріпов
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 231 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополян ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 24.07.2019 № 273 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 04.12.2019 № 300 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы