О внесении изменения в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 20/9 "О бюджете города Сергеевки района Шал акына на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2018 года № 31/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 декабря 2018 года № 5059
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года №20/9 "О бюджете города Сергеевки района Шал акына на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4479, опубликовано 12 января 2018 года в Эталонном конторльном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель XXXI сессии
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Д. Садыков
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №20/9 "2018-2020 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 31/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 5059 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 1-тармағына, 109-1-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/9 "2018-2020 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4479 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 12 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының
ХХХІ сессиясының төрағасы
Д. Садықов
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
Ө. Әмрин