Об установлении квот рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из учреждений уголовно-исполнительной системы по Атырауской области на 2018 год
Постановление акимата Атырауской области от 6 апреля 2018 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 апреля 2018 года № 4123
В соответствии с подпунктом 17-3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из учреждений уголовно-исполнительной системы по Атырауской области на 2018 год в размере одного процента от списочной численности работников организации независимо от организационно-правовой формы и формы собственности.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Сайлауову Н.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев

2018 жылға Атырау облысы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ қылмыстық-атқару жүйесінің мекемелерінен босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 75 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 сәуірде № 4123 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 17-3) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымның тізімдік санының бір пайыз мөлшерінде 2018 жылға Атырау облысы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ қылмыстық-атқару жүйесінің мекемелерінен босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының квоталары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Н.С. Сайлауоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев